Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti szoktátok taperolni a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktátok taperolni a nők seggét a tömött villamoson vagy metrón?

Figyelt kérdés
2015. febr. 18. 22:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%

#9! Értem én, hogy elönt titeket a vágy, de ne így fejezzétek már ki.


Nagyon "kellemes" tud ám lenni, hogy felszállok reggel a villamosra, hopp megfogták a seggem, majd arrébb állok megint megfogták...-.-" És ez délután sincs ám másképp!


Szóval biztos van, hogy valaki élvezi, de szerintem az a kisebb százalék.

2015. febr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
vagy 8 éve nem utazom tömegközlekedéssel, max repólő ott meg nem lehet.
2015. febr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
11: Japánban bizonyos tömegközlekedési eszközökön ezért vannak külön női és külön férfi kocsik. Néha mégis jó a szegregáció, nem?
2015. febr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem szegregálni kell, hanem viselkedni! Ideje lenne a nőknek kicsit a sarkukra állniuk Magyarországon. Nem kéne tűrni ezt a nyilvános seggfogdosást, tessék balhézni ha kell! A kulturált férfiak ilyen téren a nők mellé fognak állni. Nem hiszem el hogy vannak még olyan primitív magukat férfiaknak nevező ösztön vezérelt inkompetens retardáltak akik csak úgy megfogják egy vadidegen nő seggét! Nincs joguk hozzá és nem is kell eltűrni (szexuális zaklatásnak minősül!!!), egy nő valaga az csak a nőé, egy nő seggét csak az foghatja meg akinek megengedi.
2015. febr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
14: Szerintem a nők már így is eléggé a sarkukra álltak. Nem kéne tovább fokozni. De egyébként az ember csak magából csinálna hülyét, ha elkezdene ordibálni egy kocsiban, amiért a sok ember közül valaki megfogta a seggét. Szerintem sok esetben azt sem lehet tudni, hogy ki az elkövető.
2015. febr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én szoktam szórakozó helyeken.

De vigyázni kell, volt már hogy a kanjaik bebaszkodtak egy-két csikalángost.

2015. febr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 opened paradise ***** válasza:
Nem,de ők szokták.
2015. febr. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Aki fogdossa egy idegen seggèt az megèrdemli hogy a kezèbe fingjanak utána meg álbab@sszák. A pasik se örülnènek ha ronda dagadt pasik ugyanijen ürüggyel a másiknak a farkátfogdosnák.
2015. febr. 19. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Aki legutóbb megfogta a fenekem a buszon, azt úgy vágtam pofon tenyér éllel, nem ájult el, de elszédült és elesett.

25N

2015. febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szerintem sem teljesen normális dolog. Egy szórakozóhelyen, buliban természetesen már kissé más, de ez hivatalosan is zaklatás, azaz ha a nő akarja rendőrt hívhat. Lehet, hogy van nő, aki élvezi, de szerintem legtöbb inkább megijed, akkor is, ha elmosolyodik. Mert mi van ha a taperoló (ami a legtöbb nő szerint nem normális dolog, legalábbis ilyen közegben) egy elmebeteg állat, aki ha rá mer szólni megüti, követi, stb...).

A legtöbb nő, ha zaklatják megijed, és két variáció lehetséges, vagy megpróbálja figyelmen kívül hagyni, vagy mosolyog. Persze vannak olyanok is, akik nem ijednek meg, és kapsz egy pofont, vagy rászól az illetőre.

Nekem az a véleményem, hogy a legtöbb ilyen ember (taperoló, zaklató, mutogató stb..) idős, ronda, magányos, zavart, aki p@ncit csak fényképen lát, ezért állandóan fusztrált. (Szerintem az ilyenekből lesznek később az erőszakolók, a nőket fizikálisan is fenyegető barátok, pasik (ha talál nőt), férjek.). Persze biztos vannak közöttük jóképű fiatalok is, millióból 1 talán, de mégsem. Azt hiszem, az olyannak nincs szüksége erre, mert inkább őt taperolja folyaton egy ocsmány nő.

2015. ápr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!