Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom eldönteni, hogy a találkozónk nem baráti jellegű hanem randinak minősül?

Figyelt kérdés
Pénteken fogok találkozni egy egyetemi csoporttársammal akivel ebben a félévben lettem jóban, így csak pár hete beszélgetünk egymással. Ha a közös óráinkra megyek mindig mosolyogva, integetve köszön nekem, maga mellé foglal helyet az előadóban illetve mindig mellém ül le és nem más ismerősei mellé. Múltkor ő hozta fel, hogy elmehetnénk együtt beszerezni pár könyvet így akkor pár órát jöttünk-mentünk de más nem történt. Mivel mindig jól elbeszélgetünk, facebookon is előfordul, hogy csak úgy rám ír gondoltam felhozom egy találkozó gondolatát. Bele is ment, sőt másnap mikor találkoztunk ő hozta fel, hogy akkor mikor is kerül rá sor így végül a péntek suli utánban maradtunk. Én úgy érzem bejövök neki, és én is igyekszem a tudtára hozni, hogy tetszik nekem de konkrétan párkapcsolati kérdésekről és egyéb ezzel kapcsolatos témákról még egyszer sem esett szó. Félek tőle, hogy mint havert kedvel és nem férfi-nő kapcsolatban gondolkodik. Hogy tudjam meg, hogy a pénteki találkozónk milyen jellegű lesz? Konkrétan nem akarom felhozni azt, hogy akkor mi is a helyzet velünk.
2015. febr. 18. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nőként tekint rád, akkor valószínűleg fog kezdeményezni, de akkor neked is ki kell mutatnod, hogy szabad az út, és kezdeményezhet. Gondolom, ha bejössz neki, akkor csak fog utalgatni egy-két dologra, bókolni neked, megérinteni téged, talán még meg is akar majd csókolni. Szerintem úgyis kiderül majd, hogy mit gondol rólad, sok sikert.
2015. febr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!