Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem jön össze sohasem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze sohasem? Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

van egy fiú aki nagyon tetszik az osztályomban. de nem akartam hogy ezt bárki is észre vegye mert nagyon félénk vagyok, és csak úgy magamban szeretek álmodozni a szőke hercegről stb:D de valahogy úgy tűnik mégis észrevette AZ a fiú (is) legalább is nekem úgy tűnt.

valamikor úgy látom hogy én is tetszem neki de van amikor meg nem tudom és van hogy azt hiszem hogy egyenesen utál.

Mit lehet csinálni egy ilyen helyzetben? Összeszedjem magamat és valahogy szóljak hozzá vagy MIT:O 16/L


2010. febr. 11. 21:46
 1/3 Futurare ***** válasza:

Szedd össze magad, és csapj a lovak közé!! Bátorság! Ha be is sülsz, és nem tudsz mit mondani, akkor is megpróbáltad, és máskor már könnyebb lesz.


M.H.

2010. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálj hozzá szólni de ha nem vevő rá akkor ne nyomulj mert az nagyon idegesítő tud lenni... ha meg látod h nem vagy sinen akkor haggyad...


F

2010. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a saját kérdésed. Amúgy erre csak azt tudom mondani, hogy néma gyereknek az anyja se érti a szavát, beszélj, nyisd ki a szád, tedd egyértelművé neki, hogy tetszik neked, és ha te is neki, akkor lám, meg is vagytok. Ha nem, akkor meg legalább nem fogsz azon görcsölni, hogy igen/nem/igen/nem/mégis?
2010. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!