Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak ennek a lánynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak ennek a lánynak?

Figyelt kérdés
Pár hete ismerkedek egy lánnyal. először csak face-chat utána találkoztunk párszor. De nemrég egy randin mondta, hogy ősszel vége lett egy komoly kapcsolatának és elmondott mindent hogy nincs túl az exén és most így nem tud kapcsolatban gondolkodni. Ennek ellenére már jó párszor találkoztunk és és nagyon jól éreztük magunkat. Viszont tényleg látszik rajta hogy egyáltalán nincs túl rajta.Így eléggé megközelíthetetlen,félénk ráadásul én is zavarban vagyok néha mert nem tudom mi számít nyomulásnak és mi nem. Attól tartok, hogy nem bírom sokáig visszatartani az érzelmeimet,mert nagyon odavagyok érte, de lehet akkor megszűnne még ez a kapcsolat is köztünk, mert elijeszteném. Viszont nem igazán tudom mit kéne tennem, mert félek hogy kezdek belefáradni ebbe a bizonytalanságba...Nem tudom jobb lenne-e egyenesen megmondani az őszintét hogy van-e esélyem nála. Attól is félek hogy ha így megy tovább akkor átkerülök szépen barátzónába vagy más csapja le a kezemről...

2015. febr. 15. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy számodra ő több, mint egy barát. Ha ez nem egyértelmű számára, akkor tényleg jöhet a 3. és te hoppon maradsz.
2015. febr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hány évesek vagytok?
2015. febr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Vald be neki hogy mit érzel.Te sem vagy neki közömbös,mert elmerte mondani hogy vége egy kapcsolatának.

Mond el hogy te is vagy olyan jó mint az exe volt.

2015. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

de ha nem akar kapcsonatott a lány akkor elijeszted ha azt mondod neki h szereted vagy vele akarsz lenni ,

szerintem csak finoman célozgass rá, mikor virtuálisan beszéltek írd neki h szia szép lány ,cica,baba, bébi stb..

2015. márc. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!