Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lenne kedve valakinek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne kedve valakinek egy szexi, harmincas nővel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Házas, gyerek nincs, Bp.
2015. febr. 12. 00:33
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
9%
Kèrlek szèpen èn már nagyon règóta vágyom egy 30 asra. Ès bp is vagyok. Írok privit ès kèrlek, legyèl jóindaltúan elutasító 👻
2015. febr. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Szívesen ismerkednék veled.

Ha már eltűntek a perverzek és az lenéző emberkék, akkor nyugodtam megkereshetsz. :)

Nem lakok messze Budapesttől.


27/F

2015. febr. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Én szivesen kinylnálak...komolyan 17/F 191cm ha ez számít..
2015. febr. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
ha jó nő vagy és szereted a kicsit fiatalabb húst, akkor írj rám :)
2015. febr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Semmi különös nincs a férjemmel. Külön élünk már rég, pénzügyi dolgok miatt nem válunk el. Egyébként a kapcsolatunk sem rossz, a vállalkozásunk miatt napi szinten találkozunk. Nincs semmi a háttérben, egyszerűen csak nem mukodtunk együtt úgy, ahogy kellett volna.

Rengeteget dolgozom, nincs időm pubokba járni, ahogy az egyik kedves válaszoló írta, azért írtam ki ide a kérdésem. Aki mer, az nyer.

2015. febr. 12. 20:19
 26/30 anonim ***** válasza:
Akkor mi ertelme volt kiirni, hogy hazas vagy???..
2015. febr. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Mert hozzam tartozik, válni sem fogok. Mit irtam volna? Magas, szőke, jogsija van?
2015. febr. 13. 11:34
 28/30 anonim ***** válasza:

azta mindenit hogy savazzatok.hat igen ilyen az emberi termeszet...


ha van kedved dobj meg egy uzenettel :D

2015. febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
írj!
2015. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Ne haragudj már, de a kiírás alapján egyértelmű, hogy szexpartnert keresel a férjed mellé. Nem voltál egyértelmű.Ennek ellenére nem kéne mocskolódni, a férfiak 75 %-a félrelép a statisztikák szerint, a nők miért ne tehetnék meg?

Egyébként nem értem, miért itt akarsz ismerkedni, keress egy fényképes társkeresőt, itt szinte csak éretlen tacskók vannak.

2015. febr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!