Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lenne kedve valakinek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne kedve valakinek egy szexi, harmincas nővel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Házas, gyerek nincs, Bp.
2015. febr. 12. 00:33
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
10%
Legyetek már kicsit nyiottabb gondolkodásúak. Van olyan férfi, aki megengedi a feleségének, hogy kalandozzon. Nem életszerű hogy minden házasságban, sok év elteltével is ugyanúgy vágyjon a férjére a nő. Én simán elfogadnám, ha szeretőt tartana mellettem. Ilyen is van:) Hajrá harmincas, szexi nők :)
2015. febr. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Kor határok, alsó, felső?
2015. febr. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
50%

A férjednek hűséget fogadtál, vele akartál boldog lenni. De nincs gyereked sem, mert még azt sem adtad meg neki, azonban már most félrekamatyolnál.


Ha lenne bátorságod, egy csöpp vér a pucádban, odaállnál a férjed elé és megmondanád neki, hogy neked ő bizony kevés, több f**zra vágysz. De nem teszed, mert félsz. Beszari vagy. Tartasz attól, hogy egy biztos pontot elvesztesz az életedben, valakit, akihez biztosan hazamehetsz dugni, valakit, aki ellát téged kajával és fogad a meleg otthonban, miután kihancúroztad magadat akár fiatalabbakkal, akár korodbeliekkel. Ezért nincs gerinced, mert eldobni nem mersz, csak nyerészkedni. Hogyne, jöhetnél azzal, hogy te csak barátkozni jöttél ide, miről beszélünk, de barátkozni se a szexi nem érdekes, se az, hogy nincs még gyereked, sőt, még az életkor sem feltétlenül.


Egészen addig a pillanatig, míg nem vagy képes odaállni a férjed elé és megmondani neki, hogy nem működtök, nem vagy más, mint egy sokáig érlelt vicc.

2015. febr. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
ez kamu nem ír
2015. febr. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy kamu és komolyan gondolod írj! 20F, Bp
2015. febr. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy honnan veszitek a bátorságot, hogy így viselkedjetek. Azt sem tudom, hogy miből gondoljátok, hogy egyáltalán együtt élünk a férjemmel, és hogy én mindenképp félre akarok kefélni, persze csak azért, mert egy kielégíthetetlen idióta pina vagyok. Találgatni lehet, de úgy gondolom, hogy nem kell feltétlenül kisregényeket írni vadidegeneknek olyan dolgokkal kapcsolatban, amikről fogalmunk sincs.:) A normális hangvételű leveleket köszönöm, igyekszem válaszolni rájuk. :)
2015. febr. 12. 00:53
 17/30 anonim ***** válasza:

A férfiak abból indulnak ki, hogy egy nő, ha leírja magáról hogy szexi, és azt is hogy ismerkedne, akkor valószínűleg egy szexpartnerre vágyik. Bevallom én is erre gondoltam, azért is írtam, hogy vannak ilyen kapcsolatok ahol a férj megengedi a feleségének a félrelépést, miközben ő hűséges marad.


Így utólag látom már, hogy mennyire sztereotípiákban gondolkodunk sajnos, mert lehet, hogy simán csak ismerkednél, beszélgetnél valakivel, mi meg azonnal arra gondoltunk hogy szexpartnert keresel itt. Elnézést a feltételezésért.

2015. febr. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Nem haragszom, nem erről van szó. Az a gond, hogy senki nem kérdezte meg (a mocskolódók közül), hogy mi van a férjemmel? Papíron vagyunk házasok, vagy együtt élünk? Szexpartnert keresek, vagy kapcsolatra vágyom? Semmi. Egyből gerinctelen szajha vagyok. Persze a kérdésem sem egyértelmű l, aláírom, de ez senkit nem jogosít fel az itelkezesre. És a sztereotípiákban való gondolkodással egyetértek, igen.
2015. febr. 12. 01:11
 19/30 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos a felháborodásod, amilyen keresetlen beszólások jöttek itt azonnal ahogy beírtad a kérdést, ez egy elég szánalmas bizonyítványt állít ki a mai magyar mentalitásról. Csak azért mert valaki házas és lenne kedve ismerkedni, azonnal mindennek elmondják, pedig egy kérdést se tettek fel Neked, hogy mi a keresésed célja.


Azt elmondod mi a helyzet a férjeddel? Lehet valami a háttérben, ami nem kézenfekvő.

2015. febr. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
nem hiszem
2015. febr. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!