Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdeményezzek én?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek én?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy fiú akit rég óta "ismerek", de csak látásból mégsem beszéltünk eddig. Nem rég jöttem rá, hogy érzek valamit iránta. Nem az a rámenős típus, elég félénk a lányok terén..

Egyszer kezdeményeztem egy sétát facebookon keresztül, és nagyon jól sikerült. Azóta vagy 3× találkoztunk. De ennyi. Semmi sem történt. Félek hogy csak barátkozni akar.. de mindig jól elvagyunk mint ha már egy pár lennénk, mégsem lép semmit.. kérdezzek rá hogy akkor most mi van, esetleg tegyek én lépést, vagy hagyjam?:/ minden nap látom, ez még jobban megnehezít mindent:c

16/L


2015. febr. 11. 20:02
 1/2 anonim válasza:

Ne habozz!!! Mindenesetre, ha osztálytársak, vagy kollégák vagytok, kétszer is gondold meg, mielőtt kapcsolatba bonyolódsz vele, mert általánosságban a mindennapi találkozások érdekesen hathatnak egy kapcsolatra.


Most szombaton (február 14.-én) lesz valentin-nap. Ha valamikor jön egy jó lehetőség összejönni valakivel, akkor ez az a nap. Ha valaki valentin napon elhív valakit randira (moziba, sétálni, beszélgetni ...), akkor az teljesen egyértelműnek kell hogy legyen a másik félnek, hogy ott bizony valami alakulhat. :)


Ne siess el semmit, de ne is kerülj be a "barát-zónába".

Legyél viccesen kacérkodó, érj hozzá néha ha beszélgettek.


Ha végleg reménytelenül nem kezd, akkor vedd át a szerepét:

Fogd meg a derekát, nézz mélyen, kedvesen és félénken a szemébe, és kész a csók-helyzet, megteremtetted. ;)


Sok sikert!

2015. febr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Csak nem tudom hogy valentinnapon én hívjam el, vagy várjak hátha ír:/

2015. febr. 12. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!