Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek egy randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pliku kérdése:

Hogyan kezdeményezzek egy randin?

Figyelt kérdés
Elhívtam moziba egy lányt,de hova tovább?A film után amígy elkísérem haza/buszig,mit csináljak?Anya azt tanácsolta,fogjam meg kezét/derekát és ha nem húzódik el,akkor szabad a pálya,ha igen akkor meg kísérjem el azt Ennyi,nem vagyok nyerő Nála.Ez jó ötlet?Ha nem akkor ti mit javasoltok? 16/F

2014. jún. 9. 17:39
 1/3 anonim válasza:
amikor köszöntök el közeledj hozzá érintsd meg! én úgy szoktam hogy megpróbálom megcsókolni.. ha látszik hogy húzódni akar akkor kap 1 puszit és ennyi... 20/f
2014. jún. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
1. vagyok.. az érintés fontos!
2014. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első randim nekem is moziban volt. Igaz, hogy nagyon későn ért véget a film, de a lány még behívott utána beszélgetni egy jó órácskát és elköszönéskor megcsókolt. Szerintem légy önmagad, sok rossz nem lehet benne. Nyugodtan öleld meg vagy fogd meg a kezét mialatt hazakíséred és elköszönésnél figyelj arra, hogy szeretne-e csókot. Ha nem akkor puszild meg és mondd meg neki, hogy majd keresed.
2014. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!