Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen ajándékot fogadnátok szívesen egy randin?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bármit, a gesztus a lényeg. Egy fagyi is tökéletes ilyen melegben! :)
2014. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én úgy érzem egy nőnek illik nagyobb értéket venni pl aranynyaklánc stb.
2014. jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Első randira én csokit vittem, mert nem tudtam hogy áll a virággal. Mindenesetre bármi jól jöhet az a lényeg, hogy gondolsz rá.
2014. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
egy héliumos lufit!!!!:DD szerintem 10ből 8-9 lány örülne neki :D
2014. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Virág *.* ( meg hát a nevem is Virág )
2014. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy strandbelépőnek tudnék örülni most a legjobban. :)
2014. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

első randira ne vegyen semmit, mert azt kicsit olyan lefizetésnek érezném, hogy oké, kaptam egy tábla csokit/virágot, bármit, és akkor most ha úgy is érezném, hogy le szeretnék lépni korábban, nem tehetném meg, mert... mert nem.

én inkább az élmények ajándékozásában hiszek, elvinni valami csodás helyre, ahol felejthetetlen emlékeket kap tőled- szerintem ez az igazi ajándék. :) és többet is ér, mint bármi más. plusz ha egy virágot kap, akkor egész randi ideje alatt nem tud mit kezdeni vele, én legalábbis mindig így vagyok vele :D az ráér később is, első randira szerintem felesleges :)


21/l

2014. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Első randira semmit. A héliumos lufi viszont, jó ötlet. Ha tudod hol kapni akkor sétáljatok arra és vedd meg. Nagyon eredeti ötlet és tuti tetszene neki a játék.
2014. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én például nem szeretnék semmit sem kapni se első se más randin. Teljesen zavarba jönnék tőle, meg frusztrált lennék, egyrészt mert ez ilyen romantikus dolog és én nem igazán bírom a romantikát, másrészt meg már ahogy előttem mondták, nem igazán tudnék mit kezdeni a dologgal. Én lufinak nem örülnék, de ez csak ezért van mert eleve nem bírom valamiért a lufikat, de egy virágnak már inkább, ha mindenképp akarsz valamit adni. De ez személyiség függő, attól tartok ezek csak az én hülyeségeim...:) 15/L
2014. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, ugye tudod, hogy a játék alatt nem a lufizgatást értettem, hanem a hélium szívását?
2014. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!