Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vigyek neki valami kis ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyek neki valami kis ajándékot vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy pasi(32) kb 8hónapja beszélgetünk neten (napi szinten) és arra gondoltam hogy ha talizunk akkor vinnék vmi kis plüsfigurát amiről én jutnék eszébe :) elsö találkozás lesz de már annyit beszélgettünk h szinte mindent tudunk a másikról. Jó ötlet a plüss vagy ne vigyek semmit? 22L
2014. máj. 13. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vigyél neki valamit, de ne plüsst, az ráér később... Én valami drágább csokit vennék neki, de ez az én véleményem.:)
2014. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, ha viszel valami kis ajándékot. Akár plüss is lehet, de persze, amit te szeretnél. :)
2014. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha ő nem hoz semmit én meg igen nem lesz ciki? :/
2014. máj. 13. 22:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Tekintve hogy ennyi ideje beszélgetnek, szerintem a plüss is belefér. Ezt a kérdezőnek kell tudni, ő ismeri, ő tudja a helyzetet.


Én mondjuk 8 nap után sem mennék üres kézzel :)

2014. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Férfiember nem megy első randira üres kézzel :D


Én nem venném annak, de ha ő véletlen mégsem hozna ne csinálj belőle ügyet, ha neked nem számít.

Fontos hogy ezt vele éreztesd, következőre valószínű hoz valamit.

2014. máj. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne vigyel semmit. 24F
2014. máj. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég gáz, hogy 1. lány létedre, 2. első randin 3. egy 32 éves férfinek akarsz 4. plüsst adni...
2014. máj. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!