Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell egy nőnek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egy nőnek ilyen bunkónak lenni egy randin?

Figyelt kérdés
Interneten megismerkedtem egy nővel, tegnap találkoztam vele és mikor meglátott, azt mondta, hogy ez most komoly, mit akarsz tőlem fogatlanul, igénytelen barom és elment. Valóban előle csak 3 fogam van meg, de akkor is miért kell így viselkedni, hol van a nőkben a tolerancia?
2014. jún. 9. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

kicsit nyers volt de teljesen igaza van :D

2014. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tanulság: máskor tegyél ki mosolygós képet is.

Amúgy ha "átmeneti" az állapot, az tolerálható, de ha már régóta úgy van, tényleg igénytelenség. Ennek ellenére bunkó volt tényleg.

2014. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindig mosolyogni :-D:-D:-D:-D:-D:-D
2014. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetekre ajánlom ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=18puiZUSk3w

2014. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csináltasd meg a fogaidat, nem csak a nők miatt, hanem magad miatt is, és ne titkold el a testi hibáidat randi előtt. Bunkó volt a ri banc nem kicsit. Nekem is volt már olyan randim, ahová a csaj fogak nélkül jött el, de én szépen levezettem a randit, mintha mi sem történt volna, persze nem értettem, hogy ennek most mi értelme volt...


32F

2014. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tipikus női hozzáállás...egyébként meg azért ilyenek, mert megtehetik, minden ujjukra akad 50 jelentkező, szóval simán elküldhetnek bárkit a halál fszára akár nettó rosszindulatból is.
2014. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért nem mondtad, hogy ketrecharcos vagy, és tegnap volt egy kemény meccsed 5 milliós gázsiért. egyből megszépültél volna a szemében. :D
2014. jún. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem kellene ápolatlan fogú pasi.
2014. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még neked áll feljebb????
2014. jún. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!