Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez abnormális, vagy más lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez abnormális, vagy más lány is van így? Fiúk, mi imponál nektek egy idegen lánytól?

Figyelt kérdés

A gondom, hogy nem tudok kommunikálni a fiúkkal, fősulira járok, sok az új ember, itt a lehetőség, de nagyon nehezen megy az ismerkedés a fiúkkal. Sajnos a szemezés nem az erősségem, van más útja kifejezni, hogy vki szimpatikus? Nálunk még a gimiben is eléggé el voltak különülve a fiúk és lányok, ezért nem szoktam hozzá a fiúkkal való beszélgetésekhez. Másnak nagyon lazán megy, én pedig kínlódom, pedig többen akartak már járni velem, eddig mindenki szépnek tartott, sokan megnéznek, de még a visszanézés sem megy. Mit tegyek ha már itt leragadtam? Vannak ismerkedős praktikák konkrétan suliban??? 19/L


Névvel és nemmel írjatok, köszi a segítséget!


2010. febr. 10. 19:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Akkor a végeredmény mégiscsak = dugás!
2010. febr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Miért ki nem akar szexelni?????? :D:D Nem értem a kérdést... :)
2010. febr. 10. 22:14
 13/17 anonim ***** válasza:
Azért tetted fel.
2010. febr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Szia!

Igen gáz a kérdés, igazából add magad, aztán lesz valami. Most ha megjátszol valamit, amit valaki más tanácsol neked, akkor az nem te leszel. LEhet, h. bejön majd a srácnak, aztán amikor kifogytál az olvasott praktikákból, és hoppá, magadat kell adni, akkor kiderül, hogy egyáltalán nem is jössz be neki, és csak magadat szivattad, és csalódtál egy nagyot.

19 éves vagy, lehet, hogy parázol, de ez benne van. Menj oda, szólítsd le bármilyen dumával. Tudom, hogy nehéz, én se merek oda menni sose a lányokhoz :P De össze kell szedni a bátorságod, aztán gyerünk. igazából, kb 3 másodpercre kell csak összeszedni a bátorságodat, amíg megteszed az első lépést, ahonnan nincsen vissza út, aztán utána már jön majd minden. Persze az a 3 másodperc alatt 200as pulzusod lesz, aztán utána vagy hasra esel, vagy nagyon jó lesz. De ha nem probálod ki, sosem tudod meg.

Na hajrá!

Egyébként meg sztem senkit nem fog zavarni, ha látja rajtad, hogy kicsit meg vagy szeppenve :P

F/19

2010. febr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Próbálj magadra erőszakolni egy kis nyitottságot, nyugodtan nézz vissza a szemébe és próbáld minél hoszabban fenntartani a szemkontaktust, a magabizosság álcája is elég sztem először, nem baj ha parázol közbe, majd megszokod. Én is így érztem magamat középsuliba.


23F

2010. febr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
b*axd, odamész és aszondod neki h hali, aztán elkezd bokolni te meg örülsz
2010. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
29/F
2010. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!