Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen taktikák, praktitkák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen taktikák, praktitkák vannak egy idegen lány meghódítására?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki tetszik, de sajnos nem simerjük egymást személyesen, csak buszon találkozunk néha. Én tudom, hogy ő ki, de ő nemismer engem.


Hogyan hódíthatnám meg?


2010. jún. 7. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy kezdeném, hogy oda megyek hozzá.
2010. jún. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyomjál neki ilyen ratyi csajozós dumákat, biztos nagyon hálás közönség lesz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__91386..


Hát komolyan. Kész kánaán.

[link]


Na, több komolyságot. Tök egyszerűen odaülsz mellé a buszon, nem kérdezed, hogy ülhetsz-e, csak odaülsz, magabiztosan, elkezdesz beszélni, majd megpróbálod bevonni a társalgásba.

2010. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó, de azt nem merem. Nem akarok beégni.
2010. jún. 7. 18:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Beégéstől való félelem ellen Popper Pétertől idéznék:


"Nem lehetek olyan fontos mások számára, mint önmagamnak. Saját dolgaim súlya nagyobb bennem, mint a külvilágban."


Gondolati háttér: Milyen hamar megfeledkezünk mások problémáiról, nehézségeiről, kudarcairól! Mennyire átsiklunk mások sikerei, örömei felett! Egy másik ember ugyanígy van velünk. Ezért nem szabad túlértékelni a "Mit szólnak hozzá?" - jelentőségét. Az embereket nem foglalkoztatja annyira a mi problémánk, szégyenünk, kudarcunk, mint minket. Ugyanígy örömeink, eredményeink sem. Mennyit marcangoltuk magunkat, szégyenkeztünk értelmetlenül. Hányszor bántódtunk meg fölöslegesen.

2010. jún. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

18:33 van benne valami... :\


Na szóval kedves kérdező. Menj oda hozzá nyugodtan. :) Nem tudhatod, lehet, hogy te is tetszel neki. Bátorság. :DD

2010. jún. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Huhhh. Hát nem tudom, ma mondjuk nem láttam, ha holnap sem látom a buszon már cask szeptemberben, ha látom. :(


Egyébként azért is félek, mert eddig akárhány lánynál próbálkoztam kudarc lett a vége. :(

2010. jún. 7. 19:18
 7/7 MyItBe válasza:
Heló. Saját tapasztalatból mondom, velem is megtörtént. Igaz nem buszon hanem vonaton. Már régebbota nézegettem a lányt, akit úgy gondoltam szívesen is megismernék közelebbről. Nagy szerencsére egyik nap egy kabinban ültünk, és akkor az futott végig az agyamon, hogy lehet most volt így utoljára. Ezért nem féltem tudtam nincs mitől. Megszólítottam, kedves bókokkal bombáztam, és az út végén megkérdeztem, nem lenne e kedve másnap is velem jönni. Azóta is járunk, és nagyon boldoggá teszem. Ne félj odamenni bárkihez és megszólítani, csak kitartás és önbizalom kell. Szerintem ha próbálkozol és próbálkozol akkor biztos sikerrel jársz. Azt garantálhatom. Remélem segítettem. Egy 18 éves hétköznapi srác.
2010. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!