Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez abnormális, vagy más lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez abnormális, vagy más lány is van így? Fiúk, mi imponál nektek egy idegen lánytól?

Figyelt kérdés

A gondom, hogy nem tudok kommunikálni a fiúkkal, fősulira járok, sok az új ember, itt a lehetőség, de nagyon nehezen megy az ismerkedés a fiúkkal. Sajnos a szemezés nem az erősségem, van más útja kifejezni, hogy vki szimpatikus? Nálunk még a gimiben is eléggé el voltak különülve a fiúk és lányok, ezért nem szoktam hozzá a fiúkkal való beszélgetésekhez. Másnak nagyon lazán megy, én pedig kínlódom, pedig többen akartak már járni velem, eddig mindenki szépnek tartott, sokan megnéznek, de még a visszanézés sem megy. Mit tegyek ha már itt leragadtam? Vannak ismerkedős praktikák konkrétan suliban??? 19/L


Névvel és nemmel írjatok, köszi a segítséget!


2010. febr. 10. 19:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

hát itt az ideje kicsit merészebbnek lenni.ha vissza sem néz rám 1 nő,akkor nem is fogom neki csapni a szelet.sztem ezzel minden férfi így van.vagy egyedül akarsz maradni?

23/ff

2010. febr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond! Lehet h még nem érzed magad késznek egy kapcsolatra tudat alatt. Én is így vagyok ezzel sajnos csak fordítva. 19/F
2010. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem tervezem, már ideje lenne egy komoly kapcsolatnak. Csak attól tartok, a (nem)szemkontaktus gátol meg benne... :)
2010. febr. 10. 19:08
 4/17 anonim ***** válasza:
névvel??
2010. febr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

és mi lenne ha neten kezdenél el gyakorolni? msn, stb. ha gondolod segíthetek....


És igenis, a szemezés hozzátartozik a dologhoz!


22/F/Béla

2010. febr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
figyelj ha a másodikra halgatsz akkor soha nem lessz senkid.az elsőnek igaza van.miért nem szólitod le?akkor kénytelen vagy a szemébe nézni.
2010. febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Szerinted ha rá sem merek nézni, akkor odamegyek hozzá és leszólítom? Nem valószínű... :)


Neten remekül megy minden, köszönöm, csak élőben nem. Van vmi jó módszer? (Pl leejtek vmit... :) )

2010. febr. 10. 19:23
 8/17 A kérdező kommentje:
Bocs, név nem kell, csak életkor! :)
2010. febr. 10. 19:26
 9/17 anonim ***** válasza:
Most fősulira mentél, vagy dugni.?
2010. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Fősulira, és nem szexet akarok, hanem 1 normális kapcsolatot + szex! :D
2010. febr. 10. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!