Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is beteges ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is beteges ennek a lánynak a viselkedése?

Figyelt kérdés
Ma voltam randizni egy lánnyal.Külsőre annyira aranyos szép hosszú fekete haja van kék szemei és ilyen kis aranyos orr piercingje.Erős testalkatú lány,sportos.Egy étteremben voltunk és akkor ilyeneket mondott hogy "annak a csajnak úgy kikaparnám a szemét" vagy például jött egy idősebb férfi egy fiatal lánnyal és hogy "legszívesebben élve elásnám azt a férfit" meg a pincér lány rám mosolygott és "elvágom a torkát ha még egyszer így rád mosolyog".Amúgy meg tök normálisan elbeszélgettünk de néha benyögött ilyen mondatokat.Én persze vissza kérdeztem hogy "komolyan?" ő meg "hát persze".Merjek még ezek után kezdeni vele?Én 19/f ő 16/l

2015. jan. 25. 21:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ilyen érdekes a humora!
2015. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát a p*csödet ne add a kezébe...Mert "ez az enyém marad örökre,örökre,örökre..." mondat fogja elhagyni a száját...:D
2015. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Én messziről elkerülném.
2015. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg mellőzném, főleg ha nem csak "poénkodik", bár ez annak is rossz.
2015. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Hagyd ezt a csajt. Nagyon durván megalázhatták kiskorában, hogy ilyen lett. Az ilyen bántalmazott emberektől sok minden kitelik. Ne akarj tőle semmit szerintem.
2015. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Kösz megnyugodtam :D Akkor igyekezzek ne kettesben lenni vele?
2015. jan. 25. 22:01
 17/26 A kérdező kommentje:
Randizok még egyszer vele csak nem lesz nagyon vészes,mert amúgy tetszik a lány :)
2015. jan. 25. 22:03
 18/26 anonim ***** válasza:
Én se kezdenék vele.
2015. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Randizz, ha nem jelentkezel akkor gondoljuk, hogy kampec lett neked! :D
2015. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
#19 Te még gonoszabb vagy, mint a kérdező randipartnere. :D
2015. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!