Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is beteges ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is beteges ennek a lánynak a viselkedése?

Figyelt kérdés
Ma voltam randizni egy lánnyal.Külsőre annyira aranyos szép hosszú fekete haja van kék szemei és ilyen kis aranyos orr piercingje.Erős testalkatú lány,sportos.Egy étteremben voltunk és akkor ilyeneket mondott hogy "annak a csajnak úgy kikaparnám a szemét" vagy például jött egy idősebb férfi egy fiatal lánnyal és hogy "legszívesebben élve elásnám azt a férfit" meg a pincér lány rám mosolygott és "elvágom a torkát ha még egyszer így rád mosolyog".Amúgy meg tök normálisan elbeszélgettünk de néha benyögött ilyen mondatokat.Én persze vissza kérdeztem hogy "komolyan?" ő meg "hát persze".Merjek még ezek után kezdeni vele?Én 19/f ő 16/l

2015. jan. 25. 21:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
Én is ugyanilyen vagyok xD
2015. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Milyen aranyos lány lehet. :D
2015. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Biztos valami emo vagy dark goth a csaj.
2015. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Húh ez valami sorozat gyilkos!
2015. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen merjél mert ha nem még bajod esik
2015. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nem árt egy életbiztosítást kötni:)
2015. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Irigykedik másokra és erőszakra is hajlamos.Irány a Pszichiátria.
2015. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
És ezeket tök komolyan mondta.Olyan érzelemmentesen nem is viccesen,hanem mintha tényleg meg akarná tenni.
2015. jan. 25. 21:48
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem komolyan gondolta ezeket. :D

De amúgy tényleg eléggé furcsa. Nekem van egy nagyon jó barátnőm, aki szintén ilyen beteg megjegyzéseket szokott tenni. Éppen ezért sokan elmebetegnek gondolják (többek közt én is valamilyen szinten....) és a drágám óvónő szeretne lenni... az is biztos, hogy nem neki való pálya. :D

2015. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ugye nem tiszaugi a csaj?
2015. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!