Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak nekem tűnik irreálisnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik irreálisnak vagy valóban az? (távkapcsolat? )

Figyelt kérdés

30 éves fiú. 6 hónap játékbeli beszélgetés ebből 3 hónap "szerelem". De mégsem tudott egyszer sem meglátogatni. Szüleivel él otthon, a távolság 200 km.

Csak én gondolom, hogy ez idő alatt azért már egyszer belefért volna egy látogatás (még akkor is ha nincs munkája..) ha annyira szeret....

nyelvtanárhoz azért jár másik városba, autója is van, játékra is költ...


2015. jan. 25. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ott elég nagy gond lehet, ahol 30 évesen valaki "fiú" és nem pedig "férfi"...
2015. jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

3 hónap internetszerelem?

Ez egy rakás sz**ar és jól megszívtad/megszívod.

2015. jan. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Irreális igen...és ha nem virtuális szerelmi életet szeretnél élni, hanem hús-vér férfit akarsz, akkor ne töltsd az idődet tovább ezzel a marhasággal...ez full gáz!

A kapcsolat az, ha számíthatsz a másikra! Aki ott van veled, mikor beteg vagy, aki becsavarja a villanyégőt helyetted, aki megöli a pókot, mert te összepisilnéd magad, ha hozzá kéne érned, és aki forrón megcsókol esténként, és örül, hogy vagy neki, akinek örömmel készíted a reggelit, és mosoly bujkál az arcodon, mikor a gatyáit teregeted...kisbarátom, na ez, ez kapcsolat...! Amit most ti csináltok az bohóckodás...! Állj a tűsarkaidra, és mond meg a mama kedvencének, hogy most már hivatalosan is játszat egyedül, te ezt rohadtul meguntad...

Beszarás, hogy milyen "férfiak" vannak...:D Fogadjunk, hogy még ő lesz majd felháborodva...de szard le, nem lesz igaza! Ilyen nincs, hogy fél év alatt egyszer sem bírta megemelni a seggét, és képtelen volt elmászni hozzád...

Kettőtök közül legalább te legyél tökös, ha már ő egy tutyimutyi B A L F A S Z! :)

2015. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Mi is így vagyunk, csak nem játékbelin hanem fb-n ismertem meg fél éve, és akkor csak barátkoztunk. :)

Beszélgettünk, ismerkedtünk és így jobban megkedveltük egymást és így "összejöttünk" így neten. Tegnap mentem fel hozzá hozzá teszem 300km-t utaztam hogy találkozzunk.


17/F

2015. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hozzáteszem 2 hónapja vagyunk együtt így neten*
2015. jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Samboy! Ez oké, de te 17 éves vagy...de ez a hapsi 30!!! Elég gáz, hogy egy 30 évesnek virtuális kapcsolatra van igénye...meg arra, hogy anya elé tolja a kaját és munkakeresés helyett inkább játsszon...


Ja és hozzátenném, hogy te a 17 éveddel különb vagy, mert te fogtad magad, és meglátogattad...!!!

2015. jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

6. válaszoló:


Nekem sincs erre szükségem hogy távkapcsolat, de ő benne érzem hogy lehet bízni. Eddig 6 hónap alatt nem hazudott nekem remélem. És próbálok mindig menni legalább 1 hónapban 1x. Február 18.-n lesz a második találkozásunk, majd ha meglesz a 4-5. találkozásunk akkor majd ott is alszok. :) Illetve ő is fog jönni le ide vidékre, hiszen ő Budapesti:)

2015. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ez a gondom nekem is hogy más 17 évesen utazik Ő meg sem mozdul

kíváncsi voltam meddig halogatja...

egyébként nincs nekem sem erre szükségem félre ne értsetek és ezt meg is mondtam neki, hogy mozdulni sem képes azért hogy együtt legyünk

2015. jan. 25. 21:21
 9/9 anonim ***** válasza:

De csak azt mond meg neki, hogy nincs erre szükséged!!!

Zárd le ezt az egész bohóckodást...

Ha boldogságra vágysz, akkor keress mást, mert mellette sosem leszel az...ez egy röhej...

Szakítsd meg vele a kapcsolatot, ne nyűglődjetek...tök értelmetlen!

2015. jan. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!