Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valóban csak azért hív meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban csak azért hív meg mindig valamire (üdítő, csoki. ), hogy megköszönje a segítségem?

Figyelt kérdés

Ilyenkor sokat beszélgetünk is. Nem tudom mire vélni.


17L


2014. dec. 2. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennyiből hoonan tudjuk?

Milyen a kapcsolatotok egymással? Miben segítettél és kinek? :D

2014. dec. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 To7ka ***** válasza:
Ha fiú és van bátorsága elhívni, és szeretne időt tölteni veled, aligha. De nem írtad le, hogy zavarna-e, ha nem csak a segítséged viszonozza így. Feltételezem nem, és örülnél ha közelebb kerülnétek egymáshoz, dobd fel neki, hogy még senki nem vitt el randizni egy kávézóban, és az milyen jó lehet... Vagy bármi hasonló konkrétabb utalást, amiből még vissza tudsz táncolni hogy csak vicceltél vagy nem rá gondoltál, ha nem reagál jól rá..:) Hajrá!
2014. dec. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Osztálytársak vagyunk, és a háziban segítettem neki. Voltunk már kávézóban is.
2014. dec. 2. 18:02
 4/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem bejössz a srácnak :) bár ez ugyis kiderul :) elobb utobb
2014. dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!