Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok szerintetek szerintetek a lány akiért kezdek odáig lenni csak hülyít, vagy maga sem tudja h mit akar tőlem? 21/F (többi lent)

Figyelt kérdés

Na szóval, 21 éves srác vagyok, szerencsére már volt tapasztalatom 1-2 lányhoz. nem az a visszahúzódó kis béna gyereknek tartom magam, de most még is ide regisztráltam mert többeknek a véleményére vagyok kíváncsi.


Van egy lány akivel régen egy suliba jártunk. nagyon jó barátok voltunk kb 14 évesek lehettünk. Persze nekem már tetszett akkor is, de nem mertem neki elmondani. Annyi is lett a dolog, más suliba kerültünk el. 5 éven keresztül alig kerestük egymást sőt nem is beszéltük találkozókról nem pláne nem volt szó. Pár hónapja gondoltam ráírok, fu bevallom nagyon izgultam, mintha csak az első randimra mentem volna. Nagyon jól elvoltunk. Az lett belőle h smároltunk a randi végén. Mondta ő is h milyen jó volt meg stb, de lehet nem kellett volna mert emlékszik arra h milyen jó barátság volt köztünk és lehet h azt kéne felmelegíteni nem mást. Én mondtam neki h jól, persze magamban azt gondoltam kell a pics..nak lány barát. Megint nem találkoztunk pár hétig éppen h csak párszót beszéltünk. Pár hét elteltével ő írt rám h találkozzunk bele mentem, dettó megint az lett a vége h smároltunk. ez zajlik már vagy egy fél éve. Szerencsére nem forgok ezen végig mert talpraesett srácnak tartom magam tudok más lányokkal is ismerkedni de valahogy még is izgat ez a lány. Most beleegyezett egy randiba. Eddig mindig csak ilyen "barátilag" futottunk össze. Kevés dolgot tudunk igy egymás magánéletéről, de szerintem ahogy én látom ő fél ettől az egésztől h kapcsolatba legyen v h kötődjön valakihez. NEkem meg pont erre lenne szügségem most. Vagy a másik opció h egy nagy rib...nc és mellettem még másokkal is ezt csinálja. (ezt kétlem mert nem ugy ismertem sose de kitudja) SZERINTETEK? mit szóltok hozzá?



2015. jan. 20. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem úgy tűnik, mintha akarna bármi komolyat. Várd meg, hogy a mostani randiból mi lesz.
2015. jan. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy-két nyálcserére mindíg jó vagy! Aztán a csaj majd fejlődik, és minden héten kaphatsz ingyen p.nát! Csak tarts ki addíg!
2015. jan. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha neked az kell h maris az agyadba ugorjon az baj.Lehet h azert mentetek el csak a csokig mert o komolyan gondolja.Nem mindenki szereti elsietni a dolgokat.A masik az h lehet azert nem irt hamarabb mert szerinte a fiu kell kozeledjen hamarabb (nem csak 1szer).Remelem segitettem
2015. jan. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem jönnél be neki akkor már lerázott volna nem? Mégis találkozgattok még mindig.
2015. jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ha a következő randin is ugyanez lesz,akkor beszéljétek meg. Tereld a téma felé a gondolataitokat,mert ezt előbb utóbb úgyis meg kéne tenni.Jobb lenne mindkettőtöknek ha kiderülne,hogy tulajdonképpen mi is van.
2015. febr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!