Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gyerekes viselkedés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gyerekes viselkedés, vagy engem is meg lehet érteni?

Figyelt kérdés
Egy hónapja jöttem össze a barátomma. Jól megvoltunk stb..de éreztem valamit, hogy valami nem stimmel. Azt nem tudom elmondani h mi ez csak egy megérzés volt. azt tudni kell hogy trskeresőn ismerkedtünk meg. Én meg mintha valaki sugallta volna nyitottam egy ál oldalt és ráírtam, mintha ismerkedni akarnék. Erre simán visszaírt, hogy nagyon szívesen megismerne, és az ál csajjal már meg is beszéltek egy tallkozót a barátom lakására, hogy majd a csaj felmegy hozzá filmezni. Ez normális dolog? Elmééetileg barátnője van!!!!! Ja és mikor rákérdeztem h most van e valakije, simán letagadott. Tudom, hogy lehet, hogy gyerekesen viselkedtem, de a megérzésem csak jó volt, hogy valami nem oké vele..Persze, mikor finoman céloztam és kérdeztem tőle, hogy ugye nem beszél mással rajtam kívül tagadott. Mondjuk ezen nem is csondálkozok. LÉgyszíves adjatok tanácsokat, hogy most mi a fenét csináljak, mert nem tudom..Már bízni nem tudok benne ezek után..Segítsetek!!!!!!!!!!!!!
2015. jan. 19. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Miben kell segíteni?

Én írjak neki e-mailt szakítasz vele?

2015. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem volt szép, amit csináltál, de legalább kiderült egyértelműen, hogy nem gondolja veled komolyan. Szóval akarsz-e vele maradni ezek után? Én nem akarnék.
2015. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hulye.vagy ***** válasza:
Szerintem nem volt gyerekes dolog, en is ezt tettem volna. Hagyd a sracot a fenebe, talalsz te kobbat id! Csak ink a valod eletben ismerkedj es ne tarskereson. Ott mindenki a mennyisegre megy.
2015. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dodb.
2015. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A barátod bizony szeret több lyukra játszani. Szembesítsd és szakíts. :) Inkább még most, egy hónap után.
2015. jan. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ejj-ejj, még ebbe a szóba is becsúszott egy Tippfehler. Természetesen dobd akart lenni.
2015. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts vele, ilyen esetben nincs értelme folytatni. Bizalom nélkül semmit nem ér az egész és nincs is kiben megbíznod...
2015. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Adjak egy vállat amin sírhatsz miután kidobtad?
2015. jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az álcsajjal megbeszélt találkozóra te menj el. És lapát.
2015. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!