Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ez a gyáva viselkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a gyáva viselkedés?

Figyelt kérdés
Jelenleg külföldön vagyok egy diákcsere program keretében és egy orvostanhallgató srácnál lakom. Összesen egy hónapra jöttem, de a fiúval megtetszettünk egymásnak. Ő valójában nagyon kedves és mindent megtesz, hogy jól érezzem magam. Főz nekem, amikor beteg voltam ápolt, elvisz magával, ha este szórakozni megy, és hát most már szexelünk is. Minden nap elmondja, hogy én vagyok a legszebb lány, akivel valaha lefeküdt, szóval gondolom szépnek talál. Ennek ellenére ha társaságba megyünk, akkor úgy mutat be, mint lakótársat és kerül velem minen fizikai kontaktust. Tulajdonképpen nagyon szeretné titokban tartani, hogy köztünk több van, mint lakótársi viszon. Aztán végül ahogy telik az idő a társasággal, végül mindig közeledik, megfogja a kezem, tegnap pl. megcsókolt egy rakás ember előtt. De amikor legközelebb megyünk valahova, kezdődik előlről a távolságtartás. Az biztos, hogy nem szégyenl, mert a barátai folyton mondják neki, hogy mennyire szerencsés, hogy egy ilyen gyönyörű nővel "kényszerült" egy lakásba. Szerintetek miért ciselkedik így?
2014. szept. 13. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Az orvostan hallgato sracok altalaba ilyenek >:D< es azert csinalja mert nem szeret dicsekedni, hanem siman elvezi, hogy mekkora ajandekot kapott az elettol. :) De most komolyan, akar ra is kerdezhetnel miert csinalja ezt, mert tuti nem azzal van a gond, hogy nem tetszene neki (a leirtak alapjan). Az orvostan hallgatok diplomatikusak, intelligensek >>neha meg igen is<< :) Szerintem meg adj egy kis idot, hogy barhol ugy viselkedjen veled, mint kettesben... Hadd legyen meg sokkal komolyabb kapcsolatotok. :)
2014. szept. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!