Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, milyen ruhában tetszen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, milyen ruhában tetszene a legjobban a lány, első randin?

Figyelt kérdés

Nem vacsora, ahol ki kell öltözni vagy ilyenek, hanem egy 14-18 éves lány, mit vegyen fel, ha pl. moziba mentek, vagy csak dumálni egy Mekibe.

Farmer pulcsi, egyszerű, vagy kiöltözzön. Ilyenekre vagyok kíváncsi.


2010. febr. 7. 17:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Sztem ha ruha nélkül a legjobb
2010. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
szerintem latex szemeteszsákban legyen
2010. febr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
xD egyébként, nem minden csajnak van ekkora ruhatára. Pl. nekem is alig van ruhám, mert sosem találok olyat, ami nekem tetszene, vagy ha tetszik, akkor mérteben rossz. Nekem is kábé annyi cuccom van, mint az utolsó előtti, előtti írta. -.-
2010. febr. 7. 19:15
 14/17 anonim ***** válasza:

19:15

Hát ja, Te vagy az ellenpélda. :) Nálunk van a suliba olyan csaj, aki mindennap más ruhába jön de ezt komolyan mondom! Nincs olyna nap, hogy ne jönne másba. Nem tom nekik van ruhaboltjuk vagy nem értem! :)

De van olyan osztálytársam akin szinte mindig ugyanaz a farmer meg pulcsi van. Hát senki se egyforma és senki se engedheti meg magának a havi 20 ezer forint ruhát.. :)

2010. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Amúgy ne öltözz ki.. legyél átlagos és érezd jól magad a ruhádba. Mert ha olyat veszel fel amiben feszélyezve érzed magad vagy kirivónak és nincs jó közérzeted azt megérzi a fiú. :) Csak természetesen! :)

2010. febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat ^^
2010. febr. 8. 12:34
 17/17 anonim ***** válasza:
Bármilyen ruhában, nem kell, hogy túl divatos legyen. De azért legyen ápolt, frissen mosott, vasalt a ruha, lehetőleg nem túl régi.
2012. dec. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!