Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, milyen ruhában tetszen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, milyen ruhában tetszene a legjobban a lány, első randin?

Figyelt kérdés

Nem vacsora, ahol ki kell öltözni vagy ilyenek, hanem egy 14-18 éves lány, mit vegyen fel, ha pl. moziba mentek, vagy csak dumálni egy Mekibe.

Farmer pulcsi, egyszerű, vagy kiöltözzön. Ilyenekre vagyok kíváncsi.


2010. febr. 7. 17:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Egyénfüggö.

Nekem pl az emos lányok jönnek be, és akk öltözzön stilusa szerint, meg 1-2 kiegészitö.=)

2010. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

hát nekem tök mind1:D nem kell kiöltözni szerintem, adja magát és ennyi:D ha érdekel a csaj nem az számít, hogy mi van rajta, hanem hogy vele legyek:)


17/F

2010. febr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Famer valami lila felsővel...

18/f

2010. febr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
...szoval farmer
2010. febr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
csini
2010. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Egy neki jól álló farmer, ha szoknyát hord az.


Felülre attól függ milyen a melle.

Ha kicsi nem kell kivágott ruha, akár egy divatossabb póló is jó. Vagy egy ing, ha hord.


Ha szép melle van, nyugodtan felvehet kivágott vagy feszülős ruhákat.


Cipő az ami jól áll neki, ilyen hidegben bármilyen csizma, nyáron minél lengébben van öltözve annál jobban örülök.


Ne nézzen ki ribancosan, ne úgy mintha szalagavatóra készülne.

Am ez az egész nekem nem számít annyit.

Ha érdekel a lány(belsőleg+külsőleg) majdnem h leszarom az öltözködését.

2010. febr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Olyan ruhában, amiben megismertem.

Nem pont ugyan abban, hanem hasonló stílusúban.

2010. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mindegy csak ne toljon ki velem és jöjjön el a randira, mert volt már egyszer kétszer szerencsém....
2010. febr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

xD kössz a válaszokat. Márcsak azért is kérdeztem meg, mert a legtöbb pasi, annyirabénán öltözik fel a randikra....

A nőknek elég egy farmer meg egy ing, de ők mindig túlzásokba esnek. Persze tisztelet a kivételnek...

2010. febr. 7. 18:16
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert a pasik lusták ahhoz, hogy egésznap a boltokban legyen és ruhákat keressenek. Én pld utálok vásárolgatni járni mert sose találok magamnak megfelelő cuccot. 2 kabátom van 5-6 pulcsim és 15 pólóm és 3 nadrágom meg 1-2 cipőm (kb). Ennnyi. Míg egy csajnak ezekből a cuccokból a 10szerese is szokott lenni. De ez mindig is így volt.
2010. febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!