Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mesélnétek nekem a vakranditok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélnétek nekem a vakranditokról ha volt?

Figyelt kérdés
Elejétől a végéig minden érdekelne :)

2015. jan. 17. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem volt még vak randim, de szerintem ez a legjobb.
2015. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az írjon már aki volt azzal nem megyek semmire aki még nem volt..
2015. jan. 17. 17:27
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Életem első randija egy vakrandi volt egy csajjal innen GYK-ról. Nem volt rég, azóta is találkozunk, ha tudunk. Féltem, hogy mi lesz, de végül jól sült el.
2015. jan. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2015. jan. 17. 17:36
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Vicces volt... Hát írta a lány, hogy ő nem sovány, de ez nőknél bármit jelenthet... hát valóban nem volt sovány, nagyon nem, és ott vagy abban a ciki helyzetben, amikor első ránézésre tudod, hogy tök felesleges az egész randi, és azon agyalsz, hogy hogyan tudnád kíméletesen visszautasítani... (akkor még érdekelt az ilyesmi, most már lesz.rom a nők kegyetlenségéhez úgysem érhetek fel). Szóval sétáltunk egyet, majd kávéztunk egyet, majd közöltem, hogy bocs nem nyert. De azért hazakísértem. Azóta talán kétszer beszéltünk.
2015. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt vakrandim, nőként... előtte kis levelezés, telefonos beszélgetés azért volt. Elvben jól sikerültnek mondható, mert külsőre megvolt a vonzalom, de nekem túl sok volt a pasi lelkesedése, rajongása, ezzel elriasztott. Szerette volna folytatni, de én másnap jeleztem telefonon, hogy nekem ez így sok... és mivel nem nagyon volt képes másképp ismerkedni, ezért közös megegyezéssel lezártuk.
2015. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!