Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valamilyen csajozós sztorit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamilyen csajozós sztorit mesélnétek?

Figyelt kérdés
Kinek hogy történt a legutóbbi próbálkozása? Mennyire járt sikerrel? Milyen söveggel próbálkozott, stb....
2011. dec. 23. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:

a volt barátnőmmel próbálkoztam:

feltettem egy korábbi csoportképet amin bejelöltem és pozitív reakcióiból ítélve ráírtam és 4 órán át beszélgettem vele.elmondtam neki mi a helyzet,sajnos sok bókot nem tudtam adni neki mert eléggé alábecsüli magát...

azzal zárult nagyjából a beszélgetés hogy küld majd egy sms-t hogy mikor ér rá és mikor tudnák találkozni,megbeszélni ezt az egészet.voltak olyan mondatai hogy újra össze jönne velem,de nagyon sok mindenből csak viccet csinált és nem értette meg hogy ez nekem mennyire fontos.szerintem csak egy játék voltam akkor neki...majd meglátjuk

2011. dec. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%

persze mindjárt fellapozom a 18 + csajozós mese könyvemet.

egyszer volt hol nem volt, volt egy magas szőke jóképű megjelenésű fiatalember, aki olyan gazdag volt hogy olyat még nem látott még fényes Salamon király se...

ez volt a bevezető


tárgyalást nem írom le mert akkor az spoiler lenne hogy milyen módon jön össze a csajjal szal nem akarom lelőni a poént.


majd boldogan éltek amíg meg nem haltak. itt a vége fuss el véle.

2011. dec. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!