Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Össze vagyok zavarodva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva, valaki valamilyen tanács?

Figyelt kérdés

röviden annyi, hogy 18 vagyok, eddig nem sok szerencsém volt a lányokkal...volt egy pár, de valahogy nem működött.most annyi a történet hogy ismerek egy lányt 2 éve, nagyon jó barátok vagyunk és most jutottunk el oda hogy én is, illetve szerintem ő is többet érez ( féltékenykedik, mondja hogy velem álmodott, rólam beszéltek suliban), és mostanság az én gondolataim körülötte forognak. csak az a baj hogy hirtelen 2 másik lány is van, akiknek bejövök, és elhívtak randizni...megjegyzem ők hívtak el, én semmi jelét nem mutattam hogy érdekelnének. és nem tudom mit tegyek, mert már volt hogy összejöttem egy nagyon kedves lánnyal, aki a barátom volt és végül nem működött és meg is szakadt küztünk a kapcsolat. de bennem van hogy mi van ha mi jól kijönnék ( már most is jól megvagyunk )...és mivan ha nem? őt is felejtsem el? :S

ő is 18.


2011. dec. 1. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van az a mondás, hogy próba szerencse. Ha így állsz dolgokhoz, akkor soha nem lesz sikerélményed az életben. Tetszik neked az a lány. Te is tetszel neki. Ne rontsd el. Hívd el azt a lányt, akit te szeretnél, a másik 2vel ne foglalkozz.
2011. dec. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, de ha meg nem jön össze és őt is elvesztem...
2011. dec. 1. 16:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Így soha nem azzal a lánnyal fogsz járni, akivel te szeretnél. Ne legyél nyuszi. Legyél határozott, magabiztos, férfias. Aki mer, az nyer. Hajrá! :)

Első voltam

21/L

2011. dec. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal a lánnyal kezdj valamit, akivel jóban is voltál, nézd, azért hosszútávú komoly kapcsolatban egyáltalán nem baj az, ha a barátod volt előtte, nekem is volt egy gimis osztálytársam, akivel tök jóban voltam, ma a menyasszonyom. És szerintem attól sem kell tartanod, hogy jaj majd mi lesz ha esetleg szakítotok. Nem így kell hozzáállni egy kapcsolathoz, ami még el sem kezdődött, ha szeretnéd, akkor vágj bele nyugodtan. Ha meg véletlenül mégis vége lenne valamiért, egy idő után simán lehettek megint jó barátok, ha elég intelligensek vagytok hozzá, hogy úgy váljatok el, stb.... Sok sikert!
2011. dec. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát, köszi mindenkinek :) Amúgy már szombaton randizunk, vagyis valami ilyesmi.
2011. dec. 1. 16:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Na akkor szuper. :)

Épp akartam írni, hogy a 2 lányért kár lenne beáldozni azt, ami jól indul, de látom már tervben van a randi, úgyhogy hajrá! :)

Ne állj hozzá negatívan, egyik ember/helyzet/szituáció sem egyforma, szóval lehet, hogy volt HASONLÓ eseted, ami rosszul sült el, de ez nem ugyanaz. Szóval én szurkolok!

20L

2011. dec. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!