Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon beleszerettem az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beleszerettem az egyik osztálytársnőmbe mit csináljak, hogy ő is viszonozza?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem őt, de nem tudom,h ő szeret-e engem. Néha észreveszem, hogy a szeme sarkából néz és nemrég amikor az egyik barátnőjével beszéltem (akivel jó barát vagyok) mondta h szereti a hosszú hajú fiukat, és én az vagyok, hosszú vállig érő szőke. Vele nem nagyon szoktam beszélni csak néha amikor együtt megyünk a metróhoz de ez is max két hetente egyszer. Szerintetek mit kéne csinálnom hogy finoman érzékeltessem vele hogy szeretem, de mégis úgy hogy ha visszautasít akkor ne én legyek sz@r helyzetbe mert mégis az osztálytársam valami jó két értelmű szöveg kéne. Tudom hogy házi nyúlra nem lövünk de ez más :) 17/f

2015. jan. 15. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
kerdezd meg hogy elkiserheted e suliba tobbszor, ja es nem mas mind ezt gondolja :D ha osztaly tars az hazi nyul es nem hibrid :D
2015. jan. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
együtt sose megyünk csak jövünk akkor mindig mind a ketten felszabadultak vagyunk nevetünk és jól érezzük magunkat, csak legtöbbször a barátnőivel megy és az hogy néz ki hogy én befurakodok mint ez akaratos kukac? :)
2015. jan. 15. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
hívd el randira, aztán smárold le! :D nem kell szarozni! :D
2015. jan. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kezd el neki célozgatni,hogy tetszik akár poénosan.Szerintem ezután látni fogod a viselkedéséből,hogy reagál.
2015. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!