Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az lehet h beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesszi kérdése:

Az lehet h beleszerettem Robert Pattinson-ba?

Figyelt kérdés
Életemben először néztem meg az összes alkonyat részt és nemtom,valahogy az utolsó vége óta nem megy a fejemből! Miért van ez? Szerintem nagyon helyes,és nagyon megtetszett!! :3

2014. okt. 12. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
szanalmasak a lanyok :D
2014. okt. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nézd. Jó képű, romantikus, nem hétköznapi, mi kell még?
2014. okt. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezért tart ott a világ, ahol.
2014. okt. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak hogy tudd nekem Edward Cullen a barátom!
2014. okt. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy lehet belezúgni Shovelface-be?:D de komolyan, olyan szatír fejet vág mindig hogy hihetetlen:D
2014. okt. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát,ja nem is Pattinsonba,hanem Cullenbe estem bele:/

És akkor mi van ha embereknek tetszik ez a színész?! nem én vagyok az egyetlen a földön akinek bejön Cullen!!! és ha én lennék az egyetlen,akkor se érdekelne mások negatív véleménye vele kapcsolatban!!

Köszi az értelmes válaszokat! :)

2014. okt. 12. 15:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Ismered?...NEM! Akkor hogy a rákba szerettél bele?!

Max tetszik. Nekem tetszik pl. Christina Aguilera

2014. okt. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha Cullenbe szerettél bele akkor miért mondod hogy a színész tetszik? Paradoxon. Az a helyzet hogy a többi filmjében normálisabban néz ki, mert nincs fehérre vakolva. Sőt, volt olyan filmje amiben fiúként is alá kell írnom hogy megértem hogy tetszik valakinek. De belezúgni? Komolyan?
2014. okt. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó,akk azt mondom,h számomra helyes és tetszik
2014. okt. 12. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!