Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem a tanárnőmbe!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a tanárnőmbe! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

16F

Ez nem csak külső vonzalom, nem csak annyi hogy egyszer megfektetném, többet érzek iránta

Az irodalom tanárnőm kb. 20-22 éves L

Mit csináljak?



2014. szept. 16. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen középsuliba...nem ritka eset.:D De szerencsére bulizni is oda járt ahova a tanítványai.:D De nem lett semmi mert azért csak diák - tanár viszony. Tisztelni kell.:D
2014. szept. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ameddig ki nem jártad a gimit leginkább semmit!
2014. szept. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy nő nem lehet 22 évesen tanár, kivéve, ha zseni, amit kétlek. Egyetemen/főiskolán legkorábban is 24-25 évesen végeznek, úgyhogy ebből kifolyólag kérdésed fake gyanús, vagy látszik, hogy egyáltalán nem vagy tisztában azzal, hogy mennyi ideig tart a felsőoktatás. Szerintem te foglalkozz csak a tanulással, és menj írni a leckédet! Minimum 2-4 év múlva térj vissza erre a témára!
2014. szept. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
m.youtube.com/watch?v=ou8FSCrUJ4U
2014. szept. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Verd ki... a fejedből.
2014. szept. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!