Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mi van? één azt hiszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? één azt hiszem szeretem.

Figyelt kérdés

Van egy pasi akit ismerek előkészítőről, dehát ugye annak vége. az egyik közösségi oldalon beszélgettünk egy kicsit, majd felvett msnre. de ő nincs sokat fent és amikor fent van akkor sem ír rám.. a levelezés során is én kezdeményeztem, de viszont ha beszélünk nagyon kedves aranyos és nem az jön le hogy utál vagy le akar rázni.

már nem értem.mit csináljak?


2010. febr. 6. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
igazábol több oka lehet , pl :1nem mer kezdeményezni , 2. nem gondolja komolyan , v nem akar semmit
2010. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
írjál rá amikor csak tudsz. velem ez van most, jo én kezdeményeztem hogy felvegyük egymást, de aztán annyira nem érdekelt a lány, de rám írt jot beszélgettünk, de én nem irtam rá utána se, és 4-5x még rámirt, aztan azóta már én keresem és már szinte nembirom ha nincs fenn :) szóval irj rá nyugodtan, ha néhány jolsikerült beszélgetés után sem fog keresni akkor meg felejtős...
2010. febr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha fenn van hívd el valahova :D
2010. febr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ő vett fel msnre akkor biztosan akart valamit tőled.Vagy csak megismerni barátként vagy érdeklődött irántad.

Ha feljön írj rá hogy találkozni szeretnél vele és akkor minden kiderül.

L18

2010. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de az hülyén jönne ki, nem? vagy hogy kérdezzem meg??:O:S
2010. febr. 14. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!