Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek azt hiszem szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek azt hiszem szeretem?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok az egyik barátomba és nem tudom hogy megmondjam-e neki? és csalódtam is benne mert nem lehet rá számítani, és ha valamit megígér akkor sem tartja be!

Szóval most egy kicsit össze vagyok vele veszve de attól még szeretem szerintetek megmondjam neki? Vagy inkább felejtsem el?


2010. nov. 12. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs is jobb mint egy megbízhatatlan társ. Sok boldogságot nektek.
2010. nov. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért gondolod azt,hogy szerelmes vagy belé?:D
2010. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
fckyhgyik gyanus
2010. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Először azt kéne tisztázni, szerelmes vagy-e belé. :D
2010. nov. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a lányok sose a jó fiúkba szerelmesek :) azokat szeretik aki átveri és kihasználja őket és aki bunkózik


persze sokan fogják az ellenkezőjét állítani :)


de ezeket tapasztaltam :)

26F

2010. nov. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!