Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudassam a pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam a pasival hogy mostmár kell nekem, ha eddig ő tepert, de sajnos én nem voltam benne biztos hogy tényleg akar valamit, azt hittem csak játszik velem?

Figyelt kérdés

Ő 32,én 21. Már másfél éve ismerjük egymást és valahogy még sose mondtuk ki mit érzünk!! most hogy képbe került nála egy másik csaj is, rájöttem hogy talán elszúrtam hogy akkor nem voltam nyitottabb amikor ő akarta!!

Már késő?


2008. aug. 19. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ... inkább nem tisztességes. Most csak azért kell, mert másnak is kell? Szerintem ha egymásnak lennétek teremtve, akkor azt korábban is érezted volna. Ha komoly neki ez a csaj, akkor nem lenne szép dolog belepiszkítani a kapcsolatukba.
2008. aug. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ja nem, a másik csaj igazából nem akar semmit tőle, ahogy én tudom.csak a srác próbálkozik még...

én nem most szerettem bele, csak eddig eszembe se jutott hogy egy olyan pasinak mint ő,bejöhetek.

úgy szépen elmentünk eddig egymás mellett...remélem nem végleg...

2008. aug. 19. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor biztos összejöttök előbb-utóbb:)) Ezek szerint az önbizalmaddal van inkább baj. És a korkülönbség nem zavarna téged?
2008. aug. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem most jöhettél rá arra h igazán szereted..mert megjelent egy másik aki akár el is veheti és elveszítheted a szerelmedet...sztem nem későő...sőőt sokkal jobb h így kiderült és ezután próbálkozol, mintha csak beleugrasz és mégsincs szerelem ;)
2008. aug. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Húú bennem is ugyanez fogalmazódott meg az utóbbi időben amit az utóbbi hozzászóló írt!remélem észreveszi,hogy én már döntöttem!

a korkülönbség nem zavar mostmár, átgondoltam és rájöttem, stílusra ugyanolyanok vagyunk csak 10 év különbséggel!

de nem tudom, hogy ő időben észre veszi-e, hogy én hajtok rá most!

nem tudom még hogy lesz...de valamit úgy érzem lépnem kellene...

2008. aug. 20. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!