Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan koptassak le magamrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassak le magamrol egy pasit aki belemesett?

Figyelt kérdés
Tulajdonkeppen csak 3 honapja ismerem de nagyon utalom.Mindenkit lokdos es nagyon hulye.En probalom mindig finoman erzekeltetni,hogy nem szeretem de o nem szall le rolam,ami mar nagyon idegesito es nem tom mit tegyek.A masik az,hogy a legjobb haverja is erez valamit irantam.13 eves vagyok es uj a sulimba,jah es nem beszelem a nyelvuket(angolok)egyszer eszrevettem,hogy egy fiu folyton bamul akkor azt hittem csak azert mert uj vagyok es meg angolul sem tudok.De ez folytatodott.Mikor a kozelben voltam szo szerint hulyet csinalt magabol,enekelt,valamikor reppelt,de nem mert szolni egy szot csak egy betut:"ny".Aztan megtudta a nevemet es mivel olasz nevem van konnyu enekelni ezert egy kulon dallamot talalt ki es folyton azt dudolja magaba,a tanarok csak rohognek rajta.Folyton nez azzal az artatlan/boci(ahogy masok mondjak)szemeivel es mosolyog.Mar kimerte mondani azt,hogy i love you de ugy tettem mintha nem ertenem mert tobbszor mond ilyeneket es olyan boldog,hogy ki merte mondani es en nem is tudom,hogy mit mond(szerinte)a haverjai meg neha szekaljak,hogy mikor meglatnak eneklik a nevemet es mutogatnak a fiura es vigyorognak,odalokik hozzam stb.Aztan adtam egyszer az egyik baratnomnek egy balaton-szeletet es o latta es kert o is egyet.Hat adtam neki mert 2 volt nalam(tkeppen az egyik tenyleg neki akart menni csak nem mertem de megsporolt egy kerdest)utana egybol felpattant erte es ugy orult,hogy mindenkinek elmondta csak ugy,hogy azt mondta,hogy csak ugy kapta es nem is kerte.Utana nagyon megijedt es hatralt de nagyon boldog volt,meg masnap is a csokirol beszelt,azt mondta a haverjanak:"Te,ez lehet nem is magyar csoki mert beirtam a szotarba a neten a feliratot es nem adott ki semmit."Nem tudom mit csinaljak es hogy mit gondol,de miota a haverja is azota ennyire nem(csak ha az nincs ott)bocs hogy ennyit irtam de ez meg nem is az ossz sztori,azota felszedett egy csajt de akkor mar en nem bamultam es nem erdeklodtem utana amit o eszrevett es szerintem magabaszallt mert tegnap szomoruan/megbanoan boci szemekkel bamult es sztem rajott,hogy hulyeseget csinalt?Na most mar tenyleg eleg,megegyszer bocsanat,es igen tudom most mit gondolsz:"Mar konyvet irhatnal a sztoribol."Tudom.Legyszi segitsetek mindketto esetben.Elore is koszi a segitseget
2010. febr. 5. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát. nekem nagyon úgy tűnik ebből az írásból, hogy valójában te is szereted :D szerintem adj neki egy esélyt :)



u.i: tanulj meg magyarul írni ;-D

2010. febr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jah az a pasi aki folyton bamult az nem az akit le akarok koptatni abba en is szerelmes vagyok ezert vagyok tanacstalan es nagyon felenk
2010. febr. 5. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem aranyos ez a srác...:D:D:D mondjuk 13-14 év körül még komolytalanok a fiúk. Szóval sztem nagyon aranyos srác, abból amit leírtál róla. És lehet, hogy hülyeséget mondok, de sztem Te is vonzódsz hozzá, különben nem írtál volna ennyit róla...:) meg egyáltalán nem is írtál volna róla, ha nem érdekelne...

Bár tudom, 13 évesen nekem sem kellett egy "kissrác" hanem egy "érett férfi"...De azért gondolkozz el azon amit mondtam;)

Peace!

2010. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocs,de en 2 sracrol irtam:az elejen 3 sort arrol,hogy hogyan tudnam lekoptatni a masikat,a tobbi pedig aki bamult,enekelt stb. az egy masik meghozza a legjobb haverja es en is szerelmes vagyok bele.Bocs csak a nagy kerdes fogalmazasban a fogalom lenyeget kihagytam,hogy ez 2 fiurol szol.
2010. febr. 5. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!