Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belémesett a lány 3 óra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belémesett a lány 3 óra alarr? Van ilyen?

Figyelt kérdés

16 f vagyok és van egy lány ő 15 éves.

Ma kezdtünk el beszélni olyan 19:00 körül msn-en.

És elsőnek olyan nehezen indult,de úgy 2 óra után jobban megismertük egymást és már egyébként láttuk már egymást a vonaton.

Ma elmondta,hogy végig engem nézett mikor én nem figyeltem rá, és már mikor mondtam neki,hogy megyek aludni,nem engedett,mert sok közös van bennünk és mostmár fontosnak tart meg mellé sok szív...

És szerintetek ez jelent valamit ?

Vagy csak egy nagyon erősen ragaszkodó barát ?


2011. jan. 29. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
:) lehet, hogy annyira szimpatikusnak talált és normálisnak, hogy nagyon megtetszettél neki.:)
2011. jan. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na elköszöntem tőle.

Utolsó mondtata ez volt:

Nem bántam meg,hogy felvettelek msn-re és nagyon komolyan gondolom.

Meg megkérdezte,hogy mi lenne ha belémszeretne.

És elköszönt

2011. jan. 29. 23:56
 3/7 anonim ***** válasza:
"Szerelem első látásra", ésmég a belsőd rásegített, mert mint mondtad, beszéltetek msn-en ;) Örülj neki, Én aztmondom!
2011. jan. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj de nincs ilyen. :)

15 éves, tombolnak a hormonok, fellángolás. A szimpátia nem egyenlő a szerelemmel. Persze ez kezdésnek nagyon jó, csak még ismerkedjetek egy darabig. 3 óra (főleg neten) semmi.

Sok sikert.

2011. jan. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fellángolás. Lehet hogy ő tényleg azt hiszi hogy szeret, de ez ennyi idő alatt lehetetlen. Nekem is sok fellángolásom volt már, ez kezdetnek nem rossz, de talán találkozzatok élőben is és akkor tényleg megszeret


16/l

2011. jan. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen, ha nagyon jól nézel ki.
2011. jan. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem, ilyen nincs. gondolom szimpatikus vagy neki és most felméri hogy lenne-e esélye nálad.
2011. jan. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!