Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 32 évesen már esélytelen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 évesen már esélytelen?

Figyelt kérdés

Volt egy hosszabb kapcsolatom, bensőséges, nagyon szép. Tele érzelmekkel, sok beszélgetéssel, szuper volt minden.

Férfinek éreztem magam, támaszt nyújtottam, működött. Aztán vége lett. Azóta érzelmileg úgy érzem, hogy kiüresedtem. Nem az emberekkel kapcsolatban, mert szeretek beszélgetni, de nőkkel egyszerűen nem tudok elmélyülten társalogni Valamilyen gát van bennem. Azt hittem, hogy ez majd elmúlik, de ennek már másfél éve. Többen mondták, hogy nem vagyok még elkésve, de én máshogy érzem. Valahogy attól tartok, hogy elvesztettem valamit, és nem sikerül megtalálnom. Így viszont biztosan egyedül maradok. Nem hagytam el magam, dolgozom, sportolok, de sokszor eléggé padlón vagyok lelkileg, hogy sokan már házasodnak körülöttem, szülnek (igaz, hogy válás is akad bőven), én pedig csak úgymond tengődök. Próbálok nyitni, de egyszerűen nem tudok olyan lenni, mint régen.


2015. jan. 3. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:

sokan vannak így.

nem vagy esélytelen,de most már azért elkezdhetnél nőkkel beszélgetni.nem kell rögtön fejest ugrani,szép lassan..

2015. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban.

32 vagyok asszony karácsony előtt közölte hogy elhagy, 3 év kapcsolat után.

Most ott gubbasztok a lakásomban egydül minden emlékkel együtt.


De kimondom háromszor hogy "erős vagyok", és minden jobb.


Most bontom a konyhát alakítom át az egész lakást.

Haverok sör, pálesz. Ilyenkor ez kell. Aztán jön majd valaki, nem kell rá stresszelni. Nem késtél le semmiről.

2015. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2# öcsém te nagyon kemény vagy :D
2015. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. válaszoló, abszolút respect, így kell csinálni.


Kérdező, nem maradtál le még semmiről, és abban a pillanatban, hogy ezt komolyan gondolod (már hogy még nem "maradtál le" a párodról, nem vesztettél el semmi pótolhatatlant), könnyebben fog menni a beszélgetés, az ismerkedés. Egyébként sejtem mit élsz át, hasonló helyzetben vagyok, csak pár évvel fiatalabb.


Tudod, én arra szoktam gondolni, hogy minden kapcsolat addig tart, amíg két ember tud egymásnak adni valamit. Ha már nem tud, el kell engedni a másikat, és ha elengedted, jönni fog valaki, aki többet, vagy mást tud adni, és akinek te is tudsz adni valamit, amit mástól nem kap meg.

Tudok még ilyen bölcseket mondani, persze az én magánéletem sem túl rózsás. El kell fogadni. És tovább kell lépni. És sosem maradtál le semmiről. Remélem, tudtam valamit segíteni.

2015. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is igy, csak nő :)
2015. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!