Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, férfiak, mikor jön el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, mikor jön el az első csók ideje? Hányadik randin? Mikor érzitek, hogy itt az ideje?

Figyelt kérdés
2015. jan. 1. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Most
2015. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam az első randin.
2015. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán most a 2.-on megpróbálkozok.
2015. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Változó ha valakik annyira egymásra hangolódnak miért ne lehetne az első randin? De lehet hogy soha :D
2015. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minél később. Még jobb a sose. Mert akkor jön el az hogy kiderül mennyire szar vagyok benne és lapátra tesznek.
2015. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a 2. randi végén meg akartam csókolni a lányt, haza szerettem volna kísérni, és ott, de nem engedte, hogy elkísérjem.
2015. jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem szoktam sokáig húzni, egyszerűen ha bejön, akkor amint adódik lehetőség lekapom. Eddig egyszer sem utasítottak el. :D


21/F

2015. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!