Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első csók milyen legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók milyen legyen?

Figyelt kérdés

Csukott száj vagy nyitott?


Ha nyitott akkor mennyire? (cm / % / px / pt / inch )

Nyilv hol legyen? Nála vagy nálam?

Szem csukva vagy nyitva?


2015. jan. 1. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Spontán. Ne tervezz.
2015. jan. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Csókolózni nem megadott adatok alapján szokás...


"Ha nyitott akkor mennyire? (cm / % / px / pt / inch )"

Itt kiégtem.

2015. jan. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%

Jónak kellene lennie.


Én elszúrtam, mert nagyon béna vagyok.


Lehet sosem fogom ezt már megtanulni... Félek is ettől a résztől, elhiheted!


Elvileg ezt fogják ráböffenteni a kérdésedre: "ennek magátó kő jönnie" meg "eztet tudni kő mer' ösztön". (Aha persze - hát pont nem)

2015. jan. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy akarsz megtanulni? A netrol? Magadtól kell rajonnod, és nem másokat kérdezni. Csokolozni csak nyitott szájjal lehet és csukott szemmel. Én is sokat paraztam, kerdezgettem mindenkit, de végül jött magától, ennyi az egész. Nem lehet elrontani, nincs olyan aki rosszul csokolna. Persze az első csók után úgy fogtok kinezni mint akik korbenyaltak egymás fejét, nekem is így volt
2015. jan. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4


Akkor én zseniális vagyok, mert én nagyon rossz voltam benne eddig. Szóval el lehet rontani.

2015. jan. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lol,en tudok nyitott szemmel is smarolni..:D,azt mondjak jol csokolok :D bar azaz 5emberxd..nemsok
2015. jan. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gyakorlás kérdése #5

Kerdezo,ha a partnered is először fog csokolozni, akkor fel se fog tűnni neki, ha nem megy annyira, mert ő is izgulni fog

2015. jan. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát neki valószínűleg nem az első. Bár nekem sem kéne hogy az legyen. :)
2015. jan. 1. 23:51
 9/9 anonim válasza:
Na ezt ne.. (cm / % / px / pt / inch ) nemkell! ha eljön az alkalom,és előveszel egy vonalzót a zsebedből,és elkezded méregetni a csaj száját, miközben nem figyel, az elég gáz.. szoval a nyelv ugy középen, és a szem MINDENKÉPP CSUKVA!!
2015. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!