Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megcsókolt, de nem ölelt meg....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolt, de nem ölelt meg. Miért?

Figyelt kérdés

Kétszer randiztam egy sráccal. A második randi végén megcsókolt..aztán sokáig csókolóztunk de mikor megöleltem ő nem ölelt vissza csak a kezemet fogta meg..vagy azt sem. Ez most mit jelent? Nem akar annyira h megöleljen? Vagy miért?

Ugye nem tart túl nyomulósnak azért mert megöleltem? Előtte a randin egy csomószor odahúzott magához meg megpuszilta az arcomat..szóval látszott, h a közelemben akar lenni. De akkor mi volt az a csók közben?


2014. dec. 31. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Már megint egy komoly probléma :P
2014. dec. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja és egész úton zsebre vágott kézzel ment. Oké, h hideg van de volt nála kesztyű.
2014. dec. 31. 11:25
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
#1 pontosan. Hihetetlen h embereknek milyen komoly problemaval kell szembenezniuk.
2014. dec. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 RRR ***** válasza:

nem merte

nem tudta mit tegyen

nem tudott ennyi mindenre figyelni

2014. dec. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most a kérdezőnek ez volt a problémája. Még mindig jobb, mint a "terhes lehetek ettől?" kérdés.


Jó, szerintem is kicsit túlaggódnod. Ha megcsókolt a randin és kereste a közelségedet, akkor szerintem nincs ott gond. De ez úgy is ki fog derülni a későbbiekben, ha továbbra is keres, akkor jól érezte magát veled.

Ilyen dolgokon meg ne rágódj, hogy hol volt a keze, megölelt-e vagy sem...

Még nagyon az elején vagytok, nem tudod, hogy ő milyen típus.

2014. dec. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert nem tudta, hogy te minden kis hülyeség miatt elkezdesz kombinálni.
2014. dec. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!