Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járok egy sráccal. Amíg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járok egy sráccal. Amíg csak kézfogás és ölelés volt, nagyon is kívántam és akartam is többet. Minden porcikám kívánta. De mikor megcsókolt (és úgy elvoltunk azzal a csókkal vagy egy órát) ahelyett hogy beindulnék, alig éreztem valamit. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Úgy érzem rosszul működök.

Tudnivaló még rólam, hogy 26 éves vagyok, 24 évesen kezdtem el pasizni. Egy 1 éves kapcsolatom volt másfél éve.

Lehet csak ennyire tapasztalatlan vagyok és nekem gyors a tempó?

Miért nem érzek bizsergést? Miért nem akarok többet?


26/L


2013. szept. 8. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet,h sz@arul csókolt a gyerek.
2013. szept. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:)

Nem, jól csókol, szenvedélyesen. Kellemes, jól érzem magam tőle. Csak nem érzem a vetkőzési-vágyat:)

2013. szept. 8. 22:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy azért van, mert túlságosan gátlásos vagyok?
2013. szept. 8. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet h azért, meg lehet egy csomó más miatt is :P
2013. szept. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

azért még adj egy esélyt a dolognak:)

majd meglátod utána:D első voltam

2013. szept. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!