Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baj, ha a barátom megcsókolt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha a barátom megcsókolt? Nem korai? 12/L ő 13/F

Figyelt kérdés
Par hónapja vagyunk együtt, randiztznk es megcsókolt, En pedig hagytam.
2014. okt. 6. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
de aranyos
2014. okt. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Rohadt kis gyöpös általános iskolások vagytok és még azok is maradtok vagy 5 évig. Az alterból fogtok dolgozni menni...
2014. okt. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A szentségit, ez cuki :D
2014. okt. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos, de mostmár alvás.
2014. okt. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Istenem elöször is ha már hónapok óta randiztok akkor mégis hogy lenne korai inkább későn történt. Másodszor kicsit fiatal vagy de remélem legalább valamenyire éret.
2014. okt. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
csak vigyázz nehogy teherbe ess..
2014. okt. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogy a francba ? 17évesen sem tudok eljutni még egy pusziigsem...

Egyedül fogok meghalni..

2014. okt. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Egyedül fogok meghalni.."


Ne parázz, ha armageddon közeleg vagy lesz harmadik világháború, akkor nem kell egyedül meghalnod :D

2014. okt. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Koszonom az ertelmes válaszokat, es nem ötödikes, hanem hetedikes vagyok. Nyolcosztályos kisgimnaziumba járok, Szóval ugy érzem ertelmes vagyok, ahhoz hogy megértsem a dolgok súlyát. Nem fogok se szexelni, se egyből franciacsókozni, szerintem egy ilyen sima nyelvespuszival nincs baj, csak gondoltam Megkérdezem. Ja, es anyukámat is megkérdeztem, és ő is ennek a korban kapta az első csókot, szoval ne Gyertek a régen más világ volt szöveggel. Ja, es ne aggódj, nem fogsz egyedül meghalni, vegyél macskát.
2014. okt. 6. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!