Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Egy lány, akit reg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Egy lány, akit reg ismertek, és meg volt az első randevú, hogy viselkedjen, hogy elcsavarja fejetek, vagy hogy legyen masodik randi is?

Figyelt kérdés
masfeleve beszéltük már mind a randit, hol én akartam, hol ő, most én inkább, benne volt, de az ágyban kötöttünk ki, aztán megtudtam, hogy ő nem szeretne kapcsolatot, én mondtam hogy én azért megismerném, és lám most többet beszélget velem. Tudom, hogy mindenki más, de akkor van esélye egy lánynak, ha érzi a fiú, hogy lány sem akar kapcsolatot. De ha eltűnnök akkor épp nem attól leszek csak egyéjszakás, hogy nekem is igy jó volt?
2014. dec. 29. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Ismét megmártózhattam kicsit a női gondolkodás bugyraiban. Hát nem esett jól.

Ebből komoly kapcsolat már nem lesz.

2014. dec. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!