Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szombaton lesz életem első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombaton lesz életem első "randevúja", mit tegyek?

Figyelt kérdés

15/F vagyok, és szombaton fogok találkozni egy lánnyal.


Totálisan ez az első ilyen eset, ez is csak úgy véletlen jött össze.


Facebookon ismerkedtünk meg kb. 3 hete, szomszéd városban lakik, pénteken átjön barátnőjéhez, hogy ott aludjon, aztán szombat délelőtt (vagy délután?) találkozunk és kisétálunk a vasútállomásra (randi lvl unimaginable).

Nosssss, a probléma, hogy én nagyon csendes vagyok, és bár maximum egy 1-1,5 órás randiról van szó, félek, hogy nem tudunk miről beszélgetni.


Ráadásul erre még rájön az izgalom, tehát értelmes mondatokat sem fogok tudni fogalmazni.


Ezt hogy küszöböljem ki?


Vigyek neki ajándékot?

Számítsak arcrapuszira vagy valamire már az elején vagy a végén?


Bármilyen tanácsot meghallgatok!


A csaj 14 éves.



#randi #első #randevú #análismajális
2014. dec. 15. 17:55
 1/7 A kérdező kommentje:
A kulcsszavakat ne nézzétek, az utolsót magától írta be!! o_o
2014. dec. 15. 17:55
 2/7 anonim ***** válasza:

arcrapuszi simán.

Análismajális??? Ez hogy jött?

2014. dec. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne menj el.Probléma megoldva.
2014. dec. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hanem mondod a kulcs szavakat észre se veszem,de jót nevettem rajta :D


Szerintem ajándékot nem kell neki vinni..max ha nagyon akarsz akkor egy rózsát..


Avval sincs gond,ha nem számítasz arcra puszira,és mondjuk Ő ad..lehet kicsit égőnek tartod,de szerintem vicces..velem is történt már ilyen..jót nevettünk a párommal anno rajta.. :)


Ha beszéltetek már facen,csak tudsz róla pár dolgot..Hát kérdezz rá azokra..kérdezd meg milyen volt az ut stb..


Amúgy én is ilyen vagyok,de amikor oda került a sor,valahogy még is tudtunk beszélgetni.. :)

2014. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi


még jöhetne bármilyen tapasztalat vagy akármi!!!!!!44

2014. dec. 15. 18:05
 6/7 Daninso válasza:
Ne izzadj
2014. dec. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Csatlakozok az előttem szólóhoz, ha már beszélgettek egy ideje, akkor tudod mi érdekli. Tapasztalataim szerint a közös dolgok hozzák össze az embereket,a beszélgetésben is: utazás, akár suli vagy később mivel foglalkozna szívesen. Tolakodónak nem kell lenni, ha nehezen megy az elején a beszélgetés, akkor jönnek a snassz témák, milyen szép idő van, sok dolgod van-e még a hétvégén, stb. Akkor feloldódik az ember. Érdeklődj hobbikról, mit szeret mit nem, egy picit azért mesélj magadról is, ne csak faggatás legyen.

Ne várj semmit, ha mégis kapsz puszit, ne gyere zavarba. Ruha nem kell, hogy nagyon tökéletes legyen, de azért figyelj rá, hogy mi lesz rajtad, mert az elsőt megjegyzik a nők, én is emlékszem, hogy mi volt a pasin első alkjalommal ;)

2014. dec. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!