Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13 éves lány vagyok. Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lány vagyok. Az anyukám azt mondja, hogy még korai nekem pasi. Tényleg így van?

Figyelt kérdés
2007. okt. 28. 13:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Igen
2007. okt. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Egy korodbeli srác, akivel jókat sétáltok, beszélgettek, esetleg csókolóztok, ismerkedtek az érzéseitekkel, szóval valami ilyesmi szerintem oké. De enél több még valóban korai, ha nem akarod elszúrni a későbbi szerelmi életedet, akkor várj még.
2007. okt. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Egy 22 éves lány véleménye számodra: IGEN!!!mindenképp korai!! az én szüleim lesza..ták h mit csinálok ennyi idősen, sajnos. egyrészt becsüld meg anyukádat, másrészt egy fiu csak elterelné a gondolataidat és a figyelmedet azokról a dolgokról, amiknek valóban itt az ideje. neked most alakul ki a személyiséged, az érdeklődésed, még a barátokkal, hobbikkal és a tanulással kéne elsősorban foglalkoznod, ezek adnak hátteret mindenhez, ami később történni fog veled. A pasik meg jöhetnek 1-2 év múlva. sz'tem.
2007. okt. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Tény, hogy anyukádat becsüld meg és hallgass rá. Én is most 28 éves fejjel látom be, hogy mindig igaza volt, pedig akkor hogy lázadtam ellene.

Azzal viszont én is egyetértek, hogy sétállni, tévézni, mozizni, fagyizni, dumálni, bicajozni lehet akár egy fiúval is, lassan csókolózni is, de ennél többre még ne vállalkozz.

Ez nehéz kor, mert már kezdődik az érdeklődés, és zavarognak a gondolatok.

Szexre 16 éves korod alatt ne is gondolj, tönkreteheti majdani egész életed.

Boldog kamaszokort kívánok:-)

2007. okt. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%

Ez mind igaztúl fiatal vagy még a komolyab kapcsolatra ez alatt gondolom tudod mit értek.Tény a te korod beli fiúk többsége le van maradva de nálad idősebb fiúk meg általábban

csak a szexre gondolnak.

2007. okt. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

Nekem is 13 évesen volt először barátom. Ő is 13 volt.

igaz nem tartott sokáig(1 hónap volt össz-vissz) de tapasztalatszerzésnek jó volt. Csak okosan kell csinálni:) A barátom mindent szeretett volna kipróbálni de én nem hagytam, csak smároltunk. És nagyon jól tettem mert ha többet hagytam volna egész életemre rossz élményeket szereztem volna. ajánlom te is így tedd, és hallgass anyukádra mert ő csak tapasztaltabb mint te:)

További szép napot!

2007. okt. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mi korai az anyukád szerint? :)

A kislányom 8 éves és bizony elkedtem foglalkozni a gondolattal, hogy 3-4 év és amilyen helyeske, bizos megjelennek az életében a fiúk.

Szeritem a szerelemnek, ismerkedésnek minden korban helye van.

A szexuális életre valóban nagyon fiatal vagy még de valószínűleg nem testileg, hanem lelkileg. Ezen nem lehet változtatni. :) Viszont ha meg akarsz érni rá, akkor kell az ismerkedés, barátkozás a fiúkkal. Hogy megismerd a viselkedésüket, a reakciójukat. és, hogy megtanuld, hogy csak az történjen meg amit te is akarsz. Egyelőre ne kezd sokkal idősebb fiúkkal (szerintem). A kortársaid között is biztosan találsz csinos, érdekes srácokat.

És az elős csókot se pazarold akárkire (ha még megvan):):):)

Ja.. és a mamád jót akar neked!!!

2007. nov. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Barátod lehet,de még tényleg ráérsz mindennel ami egy párkapcsolat alatt értendő!Az hogy beszélgettek,sétáltok teljesen belefér de a szex például szerintem már nem még annyi minden van amivel 13 évesen foglalkozhatsz ráérsz még!
2007. nov. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Emberek!!! az hogy szeretne a kérdező 13 évesen egy pasit az nem azt jelenti, hogy rögtön szexelni akar!!!NYUGODTAN lehet pasid, nekem ennyi idős koromba már 3 pasim is volt (no nem egyszerre;)) köztük egy féléves kapcsolattal, úgyhogy szerintem nyugodtan pasizz az ésszerűség határain belül (itt gondolok a nagyobb korkülönbségre). Aztán nem utolsó sorban olyan fiút válassz, aki a szüleidnek is szimpatikus, így ők is sokkal könnyebben "elviselik" hogy a kislányuk lassan már nagy lány ;) sok szerencsét
2008. máj. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
igen az előttem szólónak igaza van ennyi idős koromban már vagy 7 pasim volt habár csak egy volt olyan hogy legalább egymáshoz szóltunk!Igenis jó ha ismerkedsz kicsit a kapcsolatokkal tehát séta,kézfogás,ölelés esetleg csók!ENNÉL PERSZE NEM TÖBB!de ennyi még inkább használ ;)
2009. márc. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!