Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csináljam, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam, hogy ne hiányozzon ennyire a szerelmem mikor épp nem lehetünk együtt?

Figyelt kérdés

Elkezdtem randizgatni egy fiúval, és idővel teljesen belezúgtam. A legutóbbi randin már volt csók is, tehát úgy néz ki, összejön a dolog vele. :) Boldog vagyok, de egyszerűen iszonyatosan hiányzik, mikor nem lehetek vele. És csak heti egyszer találkozunk, bár akkor több órára, legutóbb egy egész napra is. Sajnos gyakrabban nem tudunk találkozni egyelőre. És mikor nem lehetek vele, akkor van hogy csak fekszem és rágondolok és nem tudok másnak nekiállni, az időm 90%-át az tölti ki, hogy rágondolok. Ha van programom, tanulnom kéne, vagy bármi egyéb, akkor is csak ábrándozok...róla. Mégis hogy kéne megtanulnom kontrollálni ezt a hiányérzetet? Előtte szerettem, hogy sok hobbim van, de most hirtelen ő lett nekem a minden és nem is nagyon érdekel más... :(

20/L


2014. dec. 23. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
ölelj át mondjuk egy nagyobb párnát amikor lefekszel és gondolj rá ;)
2014. dec. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt hívják szerelemnek,és nagyon nehéz kontrollálni.Próbáld magad lekötni valamivel,ami igazán érdekel.
2014. dec. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy csajom, akivel ugyanezt éltük át mindketten, vagyis lényegében ugyanezt.

A megoldás: Le vettem a használt pólómat és neki adtam, ő meg nekem sajátját. A bele ivódott illat egy ideig meg maradt, és hiányérzet csillapító hatása van.

2014. dec. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Domovoy ***** válasza:
De a kérdező kicsit enyhíteni akar ezen a rajta eluralkodó hiányérzeten, nem fokozni azt. :)
2014. dec. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!