Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnám az együtt alvást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám az együtt alvást beleépíteni a randiba?

Figyelt kérdés

Mármint nekem pasiként sokat jelent, ha az első együttalvást nem rontjuk el szexel és viszonylag hamar megtörténik.


Volt egy randim egy lánnyal ma, holnap megint megyünk randizni. Örülnék, ha még a héten itt aludna, elvileg mások már a 3. randin szexelnek, én pedig vagy hetekig még nem akarok, mert magamat ismervén akkor mindenben csak szexet látnék, és nem párkapcsolat lenne a vége :)


Szóval lányok-fiúk, ezt hogy adagoljam be neki? :)


2014. dec. 10. 00:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
rendezz egy házibuli, hívd meg, és mond h aludjon ott, meg esetleg egy vagy két ember még ott aludhatna, így ti alhattok ketten vhol elvonultan de nem fog a lány arra következtetni hogy le akarod fektetni
2014. dec. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb és legtisztább ha ezt így elmondod neki.
2014. dec. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
elég fura vagy, ilyet az emberek nem szoktak tervezgetni
2014. dec. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Aha eszembe jutott nekem is, hogy így feltálaljam, de ha beleképzelem magam az ő helyébe, azt gondolnám...


irtó hatékony csajozási ötlet.

2014. dec. 10. 00:57
 5/13 anonim ***** válasza:

2-es vagyok: ha ő is kapcsolatot szeretne tőled akkor tetszeni fog neki a gesztus, a lányok általában értékelik ha nem arra hajt a csóka hogy minél hamarabb elkapja őket.


Ha ezen kiakad akkor valószínűleg csak hülyülni akart veled. Legalább kiderült..

2014. dec. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

vagy oszinten elmondod, ahogy irtak mar vagy kovi randira csinalj te vacsit vagy filmezni hivd at. vacsinal egy kis iszogatas (csak nehogy forditva suljon el) es azt mondod h igy nem akarod elengedni. filmezesnel meg valasztotok egy kelloen hosszu filmet vagy maratont es ezzel marasztalod.

esetleg beletorod a kulcsot a zarba :d de ez nem a legjobb otlet :d

2014. dec. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
mondjuk ez a vacsis ötlet tényleg nem rossz, és ha sikerül találni egy oly hosszú filmet mint a gyűrűk ura :D tuti bealszik.
2014. dec. 10. 01:55
 8/13 anonim ***** válasza:
a dramak kelloen hosszuak es inkabb randikompatibilisebbek mint a gyuruk ura starwars vagy indiana jones. :d
2014. dec. 10. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
olyasmit terveztem, csak hosszúságra említettem a gyűrűk urát.
2014. dec. 10. 02:54
 10/13 anonim ***** válasza:

mondd meg neki, az a legtisztább

bár én szeretem az elején megtudni, hogy milyen a pasi az ágyban, nehogy melléfogás legyen belőle

2014. dec. 10. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!