Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap randizom egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap randizom egy lánnyal csajok szerintetek mit vegyek fel válasszatok?

Figyelt kérdés

szóval első: tornacipő szűk fekete egyszerű csőnadrág v kivágott felső szolíd zarás karidgán Calvin Klein parfüm vagy Givenchy


2. bakkancs (vagy tornacipő) egyszerűbb répaszáru farmer sötétkék egyszerű fekete elegáns ing (calvin klein) pulcsival vagy kardigán vagy enélkül

a parfüm ugyanaz


étterembe viszem (egy nívósabb helyre ami elég drága) azután rábízom (én 20 vagyok a lány 19)


tippeket is írhattok hova (az ár nem számít csak elegánsabb legyen)


2014. dec. 19. 22:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kedves lilari!

Szívemből szóltál,nagy valószínűséggel ez egy kis pénzes k-öcsög:)Nívós hely,a pénz nem számít,calvin klein,stb.Gondolom az apja jól keres.

2014. dec. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

unszimpatikus?! :O k**csög?! hát nagyon kedvesek vagytok annyiban lehet igazatok van hogy a családomnak van pénze de nem vagyok egyik sem és beképzelt sem és ha annyira érdekel szoktam adni mindig pénzt a rászorulóknak is mindig (legutóbb ha annyira érdekel a lánchídnál egy ezrest adtam egy tolószékes hajléktalannak és egy szendvicset...) és beképzelt sem vagyok... csupán ha elviszek egy lányt randizni akkor szeretném neki megadni azt ami tőlem tellik és jónak találok de bocsánat ha emiatt valakiből ellenszenvet váltottam ki..

és köszönöm azt az egy normáli választ

2014. dec. 19. 23:24
 13/16 anonim ***** válasza:
Mondtam én hogy jól keres az apja.Megérzem én az ilyet:)
2014. dec. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, csak olyan legyen, amiben nem feszengsz a ruha miatt. Kényelmesen öltözz, ne a ruhád miatt izgasd magad egész idő alatt. Ha bármelyik passzol a helyhez, akkor lényegtelen. Érezzétek jól magatokat, ez a lényeg.
2014. dec. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egyébként csak a poén kedvéért... ;-)

[link]


Figyelj, amelyik csajt a nívós látszat fogja meg benned, azt gyorsan el is felejtheted, baromira nem az számít. A pénz jó, ha van, de ne abba szeressen bele, hanem a személyiségedbe. Én nem szeretem nőként, ha rögtön le akarnak hengerelni olyan drágaságokkal, mint egy nívós étterem, mert tudom, hogy azt a szintet én egyelőre nem tudom viszonozni, és feszélyezve érezném magam. Ne tedd túl magasra a lécet. Egy egyszerűbb hely is tökéletesen megfelel, egy hangulatos teaház, cukrászda, nívós helyre elég, ha évfordulón meg eljegyzés alkalmából viszed. :-)

2014. dec. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%

"ha annyira érdekel a lánchídnál egy ezrest adtam egy tolószékes hajléktalannak"


- Mármint egy ezrest adtál abból a pénzből, amit a szüleid megkerestek. Ha majd Te keresed a pénzt, nem osztogatod ilyen meggondolatlanul.

2014. dec. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!