Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mennyire gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire gondoltok vissza egy visszautasitott, amúgy barátként kezelt pasira a későbbiekben?

Figyelt kérdés
sokáig mentem utána, de nem sikerült. Egyértelműen sem tudott, vagy nem akart elküldeni. Néha ha találkozunk, megilletődik, megijed, nem húzódik el tőlem. De félek, hogy el is felejtette már a dolgot. Ti nők, mennyire felejtitek el, vagy mennyire jut eszetekbe az ilyen dolog, ha mondjuk az egy picit ki is váltott valamit? (nekem azt mondta akkor, sose kapott még virágot, azthitte ilyen pasik már nincsenek)
2014. dec. 14. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Hidd el lesz.rják. Ha nem vagy az esete, akkor nem vagy számára ember. Férfi pedig pláne nem.
2014. dec. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem felejtjük el az ilyesmit. Lehet, hogy nem tudja, mit akar (hiába nem hiszitek el, gyakran előfordul, hogy a nők magukat sem ismerik ki), vagy tényleg csak barátként tetszel neki.

Nekem volt olyan, hogy visszautasítottam valakit, aki az elvárásaimnak ugyan megfelelt, de a közelében nem éreztem vonzódást. Az utána következő évben néha gondoltam arra, mikor magányos voltam, hogy talán hiba volt. De mikor újra találkoztunk, megint nem éreztem semmit, így újra megtenném. Egyszerűen kedves volt a gondolat, hogy valakinek kellesz, de nem volt elég.


Mikor derült ki számára, hogy tetszel neki? És hogyan?

2014. dec. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!