Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha úgy jövök össze egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy jövök össze egy lánnyal, hogy "leadok az elvárásaimból" (értsd: nem tartom annyira vonzónak), akkor a későbbiekben nem fogok ugyanúgy a számomra vonzókra vágyni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem, aki az elején nem tetszik külsőre, az később sem fog, idővel megszépülhet valaki a szemedben, de akiről elsőre nem az jut eszedbe, hogy rámásznál, arról később sem fog.
2014. aug. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem most van egy ilyen csúnya barátnőm. Nem megy a vonzalom, ő viszont mintha egyre jobban oda lenne értem, én ezt tapasztalom.
2014. aug. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tartod elég vonzónak, akkor csak idő kérdése, mikor ábrándulsz ki belőle.Csoda lesz, ha a szex működni fog kevés ideig.
2014. aug. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De akkor meg miért jön mindenki azzal, hogy "ne csak a szép lányoknál próbálkozz" meg "ne a külsőt nézd" stb..?
2014. aug. 31. 12:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos én a 'könyv típusért' vagyok oda szóval... na mind egy.



Egyébként kifejezetten utálom ezt a "leadok az igényeimből dolgot". Kérdezem én, mi abban a NAGY igény, hogy olyasvalakit szeretnék páromnak aki NEKEM tetszik? Csak mert ez szerintem nem egy hű de nagy igény, vagy mégis? Vagy az talán nagy igény, hogy a "jelölttel" legyünk valamennyire egy hullámhosszon? Nem.

Mellesleg, ha így akarsz össze jönni valakivel, előbb utóbb észre fogja venni, hogy valami nincs rendben a kapcsolatban, vagyis köztetek. Neked amúgy, hogy esne ha egy lány azért járna veled, mert "ha nincs ló, jó a szamár is"?


Nekem személy szerint nagyon rosszul esne, ha azért "szednének fel" mert nem talált jobbat nálam. Ez olyan lealacsonyító. Na nem számít, lehet lepontozni...

2014. aug. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös, szerintem teljesen igazad van. Csak ha az ember kimondja, hogy olyan csajt szeretne, akit szépnek tart, akkor mindig betámadják, hogy "ha te nem vagy nagyon helyes, ne akarj szép lányt" és hasonlók. Csak nem tudom egy olyan kapcsolatban mi az élvezet, ahol nem tetszik a párom.
2014. aug. 31. 13:23
 7/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


"ha te nem vagy nagyon helyes, ne akarj szép lányt"

Ezt is butaságnak tartom. Kezdjük ott, hogy mindenkinek megvan a maga ízlése. A másik meg. Ki dönti el, hogy ki szép, ki nem? Az én álláspontom erről amúgy az, hogy senki sem "csúnya", csak lehet hogy számomra nem az a "szép" mint más számára. Nem véletlenül vagyunk ilyen sokfélék. DE egyesek ilyenkor jönnek azzal, hogy azért van egy bizonyos közízlés stb stb... és ilyenkor megyek én falnak; közízlés...

2014. aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De fogsz. És nagy eséllyel meg is csalod a kevésbé vonzó barátnődet, ami elég nagy gerinctelenség lenne, de mindenképp nagyobb fájdalmat okozol neki, mert ha összejössz vele, reményt ébresztesz, beleéli magát, aztán meg jön a pofára esés... Szóval értelme nincs leadni az igényekből. Mármint az alapvetőekből.


Az nem felszínesség ha olyan párra vágysz aki tetszik. Teljesen alap dolog. Akik azt írják, hogy ne a külsőt nézd, azok álszentek.

MINDENKIT érdekel a külső valamilyen szinten, mert őszintén, senki nem akar egy kriptaszökevénnyel összejönni mert ránézni is szeretne...nem beszélve a szexuális vonzalomról, kémiáról. Ami ha nincs meg, akkor lószart nem ér a kapcsolat. Nem is tart majd sokáig, ha belekezd az ember, akkor sem. Tapasztalatból beszélek, mert 1x próbáltam a nekem nem tetsző partnerrel a kapcsolat kialakítást,az ő könyörgésére. 3 hét alatt kifingott a dolog.

2014. szept. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon kemény ez a kérdés, szerintem sokan vannak ilyen helyzetben. Ehhez nem kell feltétlenül csúnya lány. Elég az ha nem működik a kémia, nem izgat fel. Lehet hogy egyébként fitt, helyes csaj, csak egyszerűen nem mozgat meg valamiért. Közben mindenki körülötted mondja, mennyire jó ez a csaj, talpraesett, csinos, okos, stb. De a kémia mégsem működik. Van ilyen, voltam én is ebben a helyzetben. Nagyon nehéz szituáció,,,
2015. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!