Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megpróbáltam elhívninrandira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáltam elhívninrandira de visszautasított. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A fent említett dologról lenne szó. Tudnátok segíteni? :(( Mit csináljak most?

2014. okt. 24. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Sírj, és ess depresszioba.
2014. okt. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A kettőtötők jelleme befolyásolja az egészet :/
2014. okt. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hívj el valaki mást :D
2014. okt. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Max egy későbbi időpontban próbálkozz újra, ha akkor is nemet mond, szerintem felejts el! Nem szabad erőltetni!
2014. okt. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan utasított el? Mármint kifejezte valahogyan, hogy egyáltalán nincs esélyed nála, vagy csak annyit mondott, hogy most nem, de később esetleg igen? Ha úgy látod, hogy nem érdemes próbálkoznod, akkor inkább keress mást, ne pazarold az idődet és az energiádat olyanra, akinek nem kellesz.
2014. okt. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ahogy 4-es mondja.
2014. okt. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Meg akartam hálálninazt, hogy segített nekem egy dologban, azzal hogy elhivom valahova.. De azt mondta, hogy majd egyszer...
2014. okt. 24. 22:14
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélgess vele, ismerd meg jobban és ha elég jól elvagytok satöbbi próbáld meg még1x.


Már azzal h keresed és ő ezt hogyan veszi,

visszakérdez, nem egyszavas válaszokat ad... le lehet szűrni mennyire érdeklődik feléd. Ha negatív visszajelzéseket kapsz hagyd... nem fog nagyon változni, max évek mulva, de ahhoz neked is változnod kell. Ha pozítív, szívesen van a társaságodban, szívesen barátkozik veled, akkor majd ha jobban megismertétek egymást újra elhívhatod :)


Sőt, ha jobban megismered akkor már leszel vele olyan viszonyba h tudd a hetirendjét, és megkérdezd h mit csinál a hétvégén. Ha semmit elhívhatod.


Viszont azt hozzáteszem (és döntsd el magadban), hogy megéri-e ennyi energiát beleölni ebbe a lányba, tudod vannak ilyen kisebb szerelmek, ezeket mérlegeld magadban. Jah és ha nem sikerülne azzal is számolj h a barátságotok is veszélybe kerülhet, és érzelmileg jobban megviselne minthogyha most még kisebb szenvedéssel szállsz ki. Döntsd el, aki mer az nyer. De a következményekkel is neked kell számolnod.


Sok Sikert! :DDD

2014. okt. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hmmm... Lehet, hogy azért sem ment el, mert nem tisztáztad, hogy te miért hívod el: hálából vagy vonzalomból. Ez a "majd egyszer" udvarias lekoptatás, én is kaptam ilyet, de legalább örülj annak, hogy normális volt a csaj, és nem bunkózott. Vagy az zavarta, hogy érezte/tudta, hogy bejön neked, és nem akar tőled semmit, vagy az, hogy nem tudta, mit érzel iránta, és ha te esetleg csak barátságból hívod el, ő meg randira számít, akkor ő is beéghet. Szerintem tartsd meg vele a jó viszonyt, beszélgessetek, próbáld kipuhatolni, hogy van-e esélyed nála, és ami a legfontosabb: ha érzel valaki iránt valamit, akkor soha ne úgy hívd el, hogy azt érezze, hálából vagy vele. Remélem, összejön neked a dolog, légy férfias, az érzelmek is változhatnak, főleg ha a csajnak nincs barátja.
2014. okt. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem kell ezt túlkomplikálni, meg belemagyarázni, hogy "lehet, hogy ő randira számít és fél, hogy beég, ha te nem"...nem! Ha tetszenél neki, akkor kapva kapott volna az alkalmon és az egy határozott igen! lett volna...Ha engem elhívna az a srác, akiért odavagyok, hát gondolkodnék én ilyeneken, hogy "húú és mivan, ha csak barátkozni akar" nem! Vagy lehet gondolkodnék, de eszembe nem jutna emiatt elmenni. Majd kiderítem.


Felejtsd el, nem kellesz neki.


Kivéve, ha azt a "majd egyszer"-t mosolyogva és a szemedbe nézve mondta, nem pedig szemlesütve és szájat húzva.

2014. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!