Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti elmennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti elmennétek a pasihoz egy ilyen "meghívás" után?

Figyelt kérdés
A srácnak koncertje lesz a zenekarával egy olyan városban, ahonnan én 150 km-re lakom (a srác abban a városban lakik). Interneten levelezve kommunikáltunk. Közölte velem, hogy két nap múlva az x nevű helyen játszanak majd. Majd kérdeztem valamit, de arra nem válaszolt. Helyette odavetette: "Most már azért találkoznék Veled! Élőben…" Kérdeztem, hogy ez mit jelent, semmi válasz… De azért közben feltöltött egy képet abból a kocsmából (pont onnan írogatott), és válaszolt a kép alatt a kommentekre. Másnap még megjegyeztem, hogy elég jó helynek tűnik ez az x kocsma, mire ő:"ja, jó hely! Ott zenélünk pénteken! " Ezután pedig megint csak hallgatás… Ezután tényleg oda kéne nekem mennem?? Mert én azt, hiszem, hogy biztosra veszi, hogy ott leszek, de hát ez így nagyon abszurd :S Nem kellett volna legalább megkérdeznie, hogy egyáltalán el tudnék-e menni?

2014. dec. 10. 17:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
9-es! Én is pont így gondolom. Csak nem kommentben írta nekem azokat a dolgokat, hanem üzenetben, szóval nem olyan helyen ahol bárki láthatja.
2014. dec. 10. 18:09
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg elég nagy lúzernek tűnik a gyerek... A beszélgetésből, amit leírtál kicsit az látszik, mintha olyan nagy számnak érezné, hogy zenekarban zenél, meg koncertjük lesz... Kb. mintha valami rocksztár lenne úgy beszél veled o.O Le se szarja amúgy mit beszélsz hozzá, mit kérdezel... Ja és nem is mondja, hogy mennyire szeretné, ha elmennél a koncertjükre, meg semmi. Azt sejtem, hogy valami ZS kategóriás noname bandában játszik, de szeretné azt a látszatot kelteni, hogy marhára király.El van szállva az agya. Amúgy kíváncsi lennék melyik zenekar ez :D Van valami youtube link?
2014. dec. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Meg, ha már ott vagy, nem biztos , hogy egyből van vissza járatod, és arra gondol(hat), hogy akkor már kénytelen vagy vele maradni, ha tetszik, ha nem. Jó helyen vagy te otthon.
2014. dec. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

hát gondolom ez már múlt idő, de hanem akkor ha akár mond azt hogy jaj hoppá közbe jött valami, hablabla nem engedtek el. azt ennyi, ezzel kár foglalkozni


valszeg a srác is leszarja, csak ööö.. szexelni akar

2014. dec. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!